22 Nisan 2018, Pazar


> Galatasaray > Galatasaray'ın yıldızı Bruma: PSV'den gelen teklif...

Galatasaray'ın yıldızı Bruma: PSV'den gelen teklif...

G.Saray'ın iki yabancı oyuncusu Bruma ve Martin Linnes, İsviçre kampında bir basın toplantısı düzenledi.


18 Temmuz 2016 14:57

Galatasaray'ın yıldızı Bruma: PSV'den gelen teklif...

Basın toplantısında sorular Bruma'ya geldi. Bruma özellikle PSV'ye transferi ile ilgili soruya, "PSV'den gelen teklif yalan değil. Ama ben G.Saray'ın oyuncusuyum. O kısım iki kulübün arasında. Kontratıma saygı duyuyorum.

Her oyuncunun oynamak isteyeceği takımlardan. Büyük bir camiada oynuyorum. PSV'nin bir teklifi var. İki kulüp oturup konuşacak, bir futbolcu olarak yapmam gereken G.Saray'a en iyisini vermek olacak. İki kulüp anlaşırsa, oturup konuşulur" cevabını verdi.

Portekizli oyuncu ayrıca; "Ben iyiyim, takım olarak da iyi. Dünkü maçta iyi bir skor aldık. Yarın da maçımız var. Kendimi daha iyi hissediyorum. Takım arkadaşlarımın yardımıyla daha iyiyim" sözlerini kullandı. 

Geçen sezon kiralık oynadığın Soceidad'ın gelişlmesinin sağladığını iddia eden Bruma, "Daha iyi oyuncu olmamı sağladı. En önemli konu güvenle alakadır. Şu anda kendimi daha güvenli hissediyorum. La Liga'da öğrendiklerim ekstra güven veriyor. Bu da oyunuma yansıyor" diyerek yeni sezon öncesi iddialı konuştu.

LINNES: F.BAHÇE'YE ATTIĞIM GOL

"İyi kamp var. İyi bir ortam var. 2 maç oynadık. Dünkü maç önemliydi. Yasananlardan sonra mental olarak hazırlanmak zordu ama iyi hazırlandık ve kazandık. İyi bir kamp oluyor" diyen Linnes ise, "sağ bekte başka arkadaşlar da oynadı. Çok iyi bir sezon geçmedi. Jan'ın gelmesiyle iyi bir dönem başladı. Son maçlarda daha iyi yerlere geldik. Bu sezona iyi başladık" iddiasında bulundu.

Norveçli oyuncu ayrıca, "F.Bahçe'ye attığım gol sevilmeme daha çok etki etmiş olabilir" diyerek espri de yaptı. Norveçli oyuncu güvenlik endişeleri ile ilgili gelen soruya ise; "Korktuğum ve endişeli olduğum doğru değil. Etkilendiğim ise doğru. Bu tip olayların yaşanması beni üzüyor. Ben ve ailem Türkiye'de olmaktan mutluyuz. İster istemez güzel bir ülkede bunların yaşanması insanı üzüyor" cevabını verdi.

Linnes ayrıca Celtic'te oynayan vatandaşı Stefane Johansen'in transferinin gerçekleşmesi halinde, "G.Saray taraftarının kendisini çok sever diye düşünüyorum" sözlerini kullandı.

Kaynak: FotosporHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor