20 Ocak 2019, Pazar


> Galatasaray > Galatasaray'ın şampiyonluk kutlaması saat kaçta, hangi kanalda, hangi şarkıcılar sahne alacak?

Galatasaray'ın şampiyonluk kutlaması saat kaçta, hangi kanalda, hangi şarkıcılar sahne alacak?

Galatasaraylı taraftarlar, kazanılan 21. şampiyonluğun ardından bugün yapılacak kutlamalar için Türk Telekom Stadyumu'na akın ediyor.


20 Mayıs 2018 17:00

Galatasaray'ın şampiyonluk kutlaması saat kaçta, hangi kanalda, hangi şarkıcılar sahne alacak?

Galatasaray'da 19 Mayıs Cumartesi günü İzmir'de kazanılan şampiyonluğun kutlaması bugün Türk Telekom Stadyumu'nda yapılacak.

Saat 19.05'te başlayacak Galatasaray'ın şampiyonluk kutlaması GS TV'den de canlı olarak yayınlanacak. GS TV, saat 17.30'dan itibaren Türk Telekom Stadyumu'nda yapılacak kutlamaları canlı yayınlayacak.

GS TV'yi Digiturk 75. kanaldan canlı olarak izleyebilirsiniz. Yine GS TV'yi internette www.galatasaray.com üzerinden de canlı olarak izleyebilirsiniz.

Florya'da kutlama

Galatasaray'da yönetim, İzmir'de kazanılan şampiyonluğun ardından taraftara çağrı yapmış ve Florya'nın kutlamalar için fiziki şartlara uygun olmadığı belirtilmişti. Ancak yönetimin çağrısına rağmen sarı kırmızılı taraftarlar Florya'ya akın etti ve kutlamalar dün gece sabah saatlerine kadar sürdü.

Bugün de TT Ali Sami Yen Spor Kompleksi'nde yapılacak kutlama ile Galatasaray, şampiyonluk kupasına kavuşacak. Galatasaray yönetimi kutlamalar için 30 ila 100 TL arasında değişen biletleri satışa çıkarmıştı. Sarı kırmızılı taraftarlar biletlere yoğun ilgi gösterdi.

Kutlamalarda hangi sanatçılar olacak?

Galatasaray'ın şampiyonluk kutlamasında; Gripin, Berkay, DJ Suat Ateşdağlı, Kenan Doğulu, Aleyna Tilki, İrem Derici, Soner Sarıkabadayı ve Cem Belevi gibi isimlerin sahne alması bekleniyor.

Kaynak: Fotospor

Etiket: galatasaray, türk telekom stadıHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın