22 Mayıs 2018, Salı


> Galatasaray > Galatasaray'ın Kadıköy hasretini Podolski bitirecek

Galatasaray'ın Kadıköy hasretini Podolski bitirecek

Galatasaray'ın Alman panzeri Lukas Podolski, gelecek sene Kadıköy'de galibiyeti getirecek golü atacağının sözünü verdi.


29 Mayıs 2016 00:50

Galatasaray'ın Kadıköy hasretini Podolski bitirecek

Galatasaray'da Türkiye Kupası zaferi en fazla Başkan Dursun Özbek'in keyfini yerine getirdi... görevde bulunduğu 367 günde 5'inci kupasını kaldırmanın keyfini yaşayan Başkan Özbek kendi arşivi için özel bir çalışma yaptırdı. Başkan Özbek, GSTV kameramanı ve muhabirinden tüm futbolcular ve teknik heyetten kupayla ilgili bir söz söylemesini istedi. Her futbolcu ve her antrenör tek tek sevinçlerini dökerken en büyük söz ise Lukas Podolski'den geldi. Galatasaray'a kupayı getiren golü atan Alman yıldız: Gelecek sezon Kadıköy'de galibiyeti getiren golü de ben atacağım!

''Kupalara açım''

Lothar Matthaus'un 150 kezle Alman Milli Takımının en fazla formasını giyme rekoruna göz diken Lukas Podolski, Fenerbahçe derbisi sonrasında zafer sarhoşluğu yaşıyor. 127 kez Alman Milli Takımı'nda oynayan ve Euro 2016'da forma giymeyi beklene Galatasaray'ın yıldızı Bild'e yaptığı açıklamada ise; "Zafer beni gururlandırdı. Bu zaferin hazırlayıcısı olmak çok güzeldi. Taraftarlara hediyem olsun. Şimdi önümde milli takım var. Jogi (Löw) ile Avrupa şampiyonluğuna. Ben hala çok açım" sözlerini kullandı.

Prim 50 bin Dolar'a çıktı

Fenerbahçe'yi yenerek hem Türkiye Kupası'nı müzesine götüren hem de Avrupa'daki cezasını bir yıla indiren Galatasaray'da gecenin kazananı ise Galatasaraylı futbolcular oldu. Maçtan önce Başkan Dursun Özbek, 30 bin Dolar'lık prim açıklamıştı. Aynı zamanda kaybedilmesi durumunda ise 30 bin Dolar ceza vereceğini belirtmişti. Fakat kupanın kazanılmasından sonra pr

Kaynak: Fotospor ve Bild

Etiket: podolski, galatasarayHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor