23 Haziran 2018, Cumartesi


> Galatasaray > Galatasaray'ın içine düştüğü durumu...

Galatasaray'ın içine düştüğü durumu...

Galatasaray gözden çıkardığı oyuncuları elden çıkarmaya çalışıyor... fakat bu hiç de kolay değil. Çünkü başkanın deyimiyle, "gel benim malımı al dedin mi, mundar oluyor." Fakat yönetim "mundar" etme pahasına UEFA'nın finansal fair-play kurallarına uymaya çalışıyor.


10 Haziran 2016 01:08

Galatasaray'ın içine düştüğü durumu...

Inter'in geri gönderdiği Alex Telles için yapılan internet araştırması sonrasında sol bek arayan tüm takımlara Brezilyalı oyuncu önerildi. Telles'e yapılan muamelenin benzerleri Ontivero, Cem Karacan, Dzemaili, Carole, Tarık, Linnes, Donk ve Rodriguez için de yapıldı.

Galatasaray'ın antetli kağıdının ve bizzat Cenk Ergün imzalı maillerin gittiği ülkeler arasında Meksika'dan Endonezya'ya, Katar'dan Arjantin'e kadar neredeyse tüm ülkeler yer alıyor.

İşin en ilginci ise bazı futbolcular için gelen geri dönüşler. Cem Karacan'ı İngiltere'den tanıyan Hint ve Tayland'ın yanı sıra bazı kulüpler görüşme talep etti. Rodriguez için Meksika'dan, Donk içinse Kanada'dan teklif geldi. Fakat en ilginç cevap Endonezya'dan bir takımdan Tarık için gelen teklif oldu. Cevap metninde, "Kendisini tanımıyoruz ama yaptığımız incelemede; Türk milli takımına oynamış, Galatasaray forması giymiş bir futbolcu bizim takımımızda oynamyı kabul ederse her türlü fedakarlığı yapmaya hazırız. 100 bin euro'luk bir transfer bütçemiz var. Bunu 150 bin euro'ya kadar geliştirebiliriz!"

Kaynak: Fotospor

Etiket: GalatasarayHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor