26 Eylül 2018, Çarşamba


> Futbol > Galatasaray'ın Asamoah formülü!

Galatasaray'ın Asamoah formülü!

Asamoah haricindeki isimlere kapıyı kapatan G.Saray Başkanı, ara transfer için bugün Hırvat teknik adamla bir araya gelecek ve “Birini elden çıkarmadan yeni bir oyuncu almayalım” diyecek.


10 Kasım 2017 11:11

Galatasaray'ın Asamoah formülü!

Sezon başında10 transfere imza atarak Galatasaray takımını yeniden inşa eden yönetim, Ocak ayı için yabancı transferinde tek hamle yapacak. Şu anda kadrosunda lisansı çıkarılmayan Nigel De Jong ile birlikte 15 yabancı futbolcusu bulunan sarı kırmızılılarda başkan Dursun Özbek, Asamoah dışındaki isimlere kapıyı şimdilik kapattı!

16 YABANCI OLUYOR

- Asamoah transferinin bitirilmesini Tudor gibi çok isteyen başkan Özbek, bu oyuncunun alınması halinde yabancı defterini şartlı olarak durduracak. Juventus’un, Ganalı oyuncuyu vermesi halinde kontratlı 16 lejyoner oyuncusu olacak olan Galatasaray’da başkan Özbek, Tudor’a, “Artık göndermeden almayalım. Statüye uyalım. Birini elden çıkarmadan yeni bir oyuncu hamlesi yapmayalım” diyecek.

- Bu durumda, Ocak ayında De Jong ve Donk dışında sürpriz bir lejyoner gidip kontenjan boşalmadan yabancı transferi yapılmayacak. Özbek, bu nedenle Tudor’dan yerli isimlere yönelmesini istedi.

Asamoah’ı kadroya katması halinde TFF’ye en fazla 14 yabancı oyuncu bildirme hakkına sahip olan sarı kırmızılılarda Donk taca çıkacak.

Kaynak: HürriyetHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor