23 Haziran 2018, Cumartesi


> Galatasaray > Galatasaray'ın 'Abramoviç'i sürpriz yapacak

Galatasaray'ın 'Abramoviç'i sürpriz yapacak

Galatasaray'ın 'Abramoviç'i olarak tanımlanan Bahattin Demirbilek, sarı-kırmızılı takıma başkan olmanın hayalini kuruyor.


19 Ekim 2016 00:21

Galatasaray'ın 'Abramoviç'i sürpriz yapacak

Galatasaray başkanı Dursun Özbek'in Yarsuvat döneminde Sarı-kırmızılı takımın ''Roman Abramoviç'' i olarak tanımlanan Bahattin Demirbilek'e yönetiminde bulunması için teklifte bulunduğu ortaya çıktı.

O dönemde Dursun Özbek'ten gelen bu teklifi ''henüz hazır değilim'' diyerek reddeden Bahattin Demirbilek'in kendini başkanlığa hazırladığı iddia edildi. Rusya'da büyük yatırımlar yapan ve halen Rusya takımlarından Krasnodar'da Asbaşkanlık görevini yürüten Bahattin Demirbilek'in Galatasaray'daki Olağanüstü kongreyi yakından takip ettiği öğrenildi. Özbek'in olumsuz bir sonuçta istifa etme ihtimali nedeniyle hazırlık yapan Demirbilek'in muhtemel seçimde sürpriz yapabileceği camia içinde konuşulmaya başlandı.

Krasnodar'a muhteşem stat!

İnşaaat firması sahibi olan Bahattin Demirbilek, Rusya'da birçok önemli yapının altına imzasını attı. Bahattin Demirbilek Rusya'nın en büyük AVM'sini inşa ederken, yine Krasnador takımına muhteşem bir stat yaptı. 350 milyon Dolar'a mal olan bu stat 35 bin koltuk kapasiteli. İçinde gece kulübü, restoran, yer altı otoparkı, fitness merkezi ve olimpik havuz bulunuyor.

Kaynak: Fotospor

Etiket: bahattin demirbilek kimdir?Haber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor