18 Haziran 2018, Pazartesi


> Galatasaray > Galatasaray'dan transfer açıklaması! ''Bu akşama kadar...''

Galatasaray'dan transfer açıklaması! ''Bu akşama kadar...''

Galatasaray Sportif AŞ Yönetim Kurulu Üyesi Levent Nazifoğlu, transfer konusunda açıklamalarda bulundu.


08 Ağustos 2016 16:29

Galatasaray'dan transfer açıklaması! ''Bu akşama kadar...''

Tolga Ciğerci'nin 3 yıllık sözleşmeye imza attığı törende Galatasaray Sportif AŞ Yönetim Kurulu Üyesi Levent Nazifoğlu da basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Son olarak Trabzonspor'da forma giyen Luis Cavanda için, "Biraz zamana ihtiyacımız var" diyen Nazifoğlu, Lucas Leiva hakkında, "Pazartesi akşamına kadar süre vermiştik. Olmazsa başka alternatiflere yöneleceğiz" ifadelerini kullandı.

"Alabilirsek orta sahaya bir transfer daha düşünüyoruz" diyen Nazifoğlu, son dönemlerde çok konuşulan cezalar hakkında, "Cezaların olduğu bir gerçek. Disiplin talimatını imza karşılığı oyunculara veriyoruz veya noter aracılığıyla gönderiyoruz. Bu cezalar şimdilik duruyor. Cezaların, biraz da futbolcuların performansıyla ilgili. Galatasaray Yönetim Kurulu nasıl bu cezaları verdiyse, bu cezaları affetme hakkına da sahiptir" şeklinde konuştu.

Nazifoğlu, basında yanlış yer alan Finansal Fair Play haberleriyle ilgili olarak, "Kotaya bonservis bedelleri dahil değil. 65 milyon Euro'nun içine bonservis bedellerini eklemeden hesap yapmalısınız" diyerek basın toplantısını tamamladı.

Kaynak: Fotospor

Etiket: levent nazifoğlu, galatasarayEn Son Fenerbahçe, Galatasaray ve Beşiktaş Haberleri


Haber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor