24 Haziran 2018, Pazar


> Galatasaray > Galatasaray'dan İsmail Köybaşı atağı!

Galatasaray'dan İsmail Köybaşı atağı!

Galatasaray, Beşiktaş ile sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan İsmail Köybaşı için devreye girdi. İsmail Köybaşı, Galatasaray'a mı transfer olacak?


03 Mayıs 2016 02:17

Galatasaray'dan İsmail Köybaşı atağı!

Beşiktaş'ta İsmail Köybaşı sıkıntısı yaşanıyor. Yaklaşık 15 gün önce Ahmet Nur Çebi ile bir araya gelen Batur Altıparmak, genç oyuncu için yıllık 1.3 milyon Euro'dan 4 yıllık sözleşme istemişti. Çebi ise İsmail'in kendileriye kalmasını istediklerini ama indirim talebinde bulunmuştu.

Çebi, İsmail'i sevdiklerini takımda kalmasını istediklerini kendisine Şampiyonlar Ligi ve lig şampiyonluğu için uygun bonuslar vererek sözleşmesini 1.3 milyon Euro'ya kadar tamamlama sözü vermişti. Altıparmak ise Liverpool dahil bazı Avrupa takımlarının takibinde olan İsmail için gelecek hafta bir görüşme daha yapılacağını ama Mayıs ayından önce genç oyuncuyla sözleşme imzalanacağını açıklamıştı.

Fakat İsmail ile Beşiktaş arasında yapılan transfer görüşmelerinden bir sonuç çıkmadığı bildirildi. Barcelona'nın serbest bırakma kararı aldığı Adriano için transfer teklifinde bulunan Galatasaray'ın, İsmail Köybaşı için de Batur Altıparmak'la temas kurduğu bildirildi. Sarı-kırmızılı ekibin transferini yöneten Mehmet Özbek'in Altıparmak'a, İsmail'i takımlarında görmek istediklerini söylediği bildirildi.

 

Kaynak: Fotospor

Etiket: ismail köybaşı, galatasaray, İsmail Köybaşı, Galatasaray'a mı transfer olacak?Haber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor