24 Haziran 2018, Pazar


> Galatasaray > Galatasaray'dan gazi Ayanoğlu'na ziyaret!

Galatasaray'dan gazi Ayanoğlu'na ziyaret!

Galatasaray Kulübü İkinci Başkanı Cengiz Özyalçın, Fetullahçı Terör Örgütü’nün (FETÖ) darbe girişimi sırasında İstanbul’da yapılan saldırıda kardeşi şehit olan ve kendisi de yaralanan Emin Oğuz Ayanoğlu’nu hastanede ziyaret etti.


03 Ağustos 2016 17:46

Galatasaray'dan gazi Ayanoğlu'na ziyaret!

Cengiz Özyalçın ile Galatasaray Kulübü Medya ve İletişim Direktörü İskender Baydar, darbe girişimi sırasında yaralanan sarı-kırmızılı takımın taraftarı Emin Oğuz Ayanoğlu’na, tedavi gördüğü Başkent Üniversitesi İstanbul Araştırma ve Uygulama Hastanesi’nde hem başsağlığı hem de geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.

Ziyarette Oğuz Ayanoğlu nezdinde o gece sokağa çıkan ve demokrasi için mücadele eden herkese teşekkür edildi.

İmzalı Galatasaray forması hediye edilen Oğuz, kendisini iyi hissettiği ilk maça özel olarak davet edildi. Tedavisi devam eden Emin Oğuz Ayanoğlu, GSTV’ye yaptığı açıklamada, "Böyle bir şey beklemiyordum, sürpriz oldu. Çok gönülden teşekkür ederim başkanımıza. O akşam ailecek acı yaşadık. Kardeşim Onur Ensar şehit oldu, ben gazi oldum. Vatan olarak büyük şeyler atlattık ama vatanımızı kimseye bırakmadık. Bu vatanın sahipsiz olmadığını herkese gösterdik. Türklere zorla bir şey yaptırılamayacağını, ne kadar güçlü ve imanlı olduğumuzu bütün dünyaya gösterdik" ifadelerini kullandı.

Galatasaray Kulübü İkinci Başkanı Cengiz Özyalçın ise "Galatasaraylı kardeşime yardım eden doktor meslektaşlarıma teşekkür ediyorum. Sağlık durumunun iyi olduğunu gördük, bu nedenle mutluluğumuz büyük. Oğuz kardeşimize başkanımız ve yönetim kurulumuzun selamını ilettik ve formamızı hediye ettik" açıklamasında bulundu.Haber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor