23 Haziran 2018, Cumartesi


> Futbol > Galatasaray'dan Fenerbahçe'ye: 3 Temmuz edebiyatını bıraksınlar

Galatasaray'dan Fenerbahçe'ye: 3 Temmuz edebiyatını bıraksınlar

Mahmut Uslu'nun "Galatasaray üç sene avantadan şampiyon oldu" sözlerine sarı-kırmızılı camiadan sert yanıt geldi.


02 Mayıs 2016 10:07

Galatasaray'dan Fenerbahçe'ye: 3 Temmuz edebiyatını bıraksınlar

Galatasaray Divan Kurulu Başkanı İrfan Aktar, Fenerbahçe için o dönem bütün şartların zorlandığını belirtti, “Normal sezonu 9 puanla önde bitirip, play-off oynamak zorunda bırakılan biz değil miydik? Aynı sezonda iki kere şampiyon olan tek takım Galatasaray değil mi? Fenerbahçe için yeni icatlar yapıldı ama biz yine şampiyon olduk” dedi.

Mahmut Uslu ne demişti?

Fenerbahçe Kulübü Genel Sekreteri ve Basın Sözcüsü Mahmut Uslu’nun önceki gün yapılan Divan Kurulu toplantısının ardından gazetecilerle yaptığı sohbet sırasında “3 Temmuz’da mağdur olduk. Bütün oyuncularımızı sattık. Galatasaray bu dönemde 3 sene avantadan şampiyon oldu” şeklindeki sözleri sarı-kırmızılı camianın tepkisini çekti.

"Fenerbahçe için bütün şartlar zorlanmadı mı?"

Divan Kurulu Başkanı İrfan Aktar, “O dönem Fenerbahçe için bütün şartlar zorlanmadı mı? Normal sezonu 9 puanla önde bitirip, play-off oynamak zorunda bırakılan biz değil miydik? Aynı sezonda iki kere şampiyon olan tek takım Galatasaray değil mi? Fenerbahçe için yeni icatlar yapıldı ama biz yine şampiyon olduk. 3 Temmuz edebiyatı yapmayı bıraksınlar..” diye konuştu.

"Mahmut Uslu buna kafa yoracağına..."

Aktar yine Uslu’nun bu hafta oynanacak olan Galatasaray-Beşiktaş maçıyla ilgili olarak sözlerine ise “Mahmut Uslu akıl üretmesin. Galatasaray sporun gereği neyse onu yapar. Galatasaray, Fenerbahçe’ye göre işini yapmaz. Kendi işini kendi yapar. Bence Mahmut Uslu buna kafa yoracağına son maçta kaybettikleri şampiyonluklar üzerine çalışsın” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Milliyet

Etiket: Galatasaray, Fenerbahçe, Mahmut Uslu, İrfan Aktar,Haber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor