19 Haziran 2018, Salı


> Futbol > Galatasaray'dan Ada'ya transfer seferi!

Galatasaray'dan Ada'ya transfer seferi!

Transfer için Almanya, İtalya ve İspanya’da arayışta bulunan Galatasaray, ikinci çıkarmasını İngiltere’ye gerçekleştirdi. Cenk Ergün’ün burada bazı görüşmeler yaptığı öğrenildi.


27 Nisan 2016 10:08

Galatasaray'dan Ada'ya transfer seferi!

Yeni sezonunun takımını kurmak için çalışmalara başlayan ancak şu ana kadar görüşmeleri nabız yoklama şeklinde gerçekleştiren Galatasaray, idari menajer Cenk Ergün aracılığıyla Avrupa’yı keşfe çıktı.

Geçen hafta Almanya, İtalya ve İspanya’yı kapsayan 4 günlük bir görüşme trafiği gerçekleştiren Ergün’ün, yeni bir seyahat daha gerçekleştirdiği ortaya çıktı. Sarı-kırmızılıların idari menajerinin bu kez Londra’ya gittiği belirtildi.

Sportif AŞ değişiyor

G.Saray’da Başkan Dursun Özbek Sportif AŞ’de değişikliğe gidiyor. Sportif A.Ş’de mevcut bulunan yöneticilerin yerine, daha önce G.Saray’da görev almış, futbol yönetimi konusunda deneyimli ve camianın dinamiklerini bilen isimler tercih edilecek. Başkan Özbek, bu doğrultuda bazı görüşmeler yaparak camianın önde gelen isimleriyle toplantılar gerçekleştirdi.

Yeni oluşturulacak Sportif A.Ş’nin başında başkan Dursun Özbek yer alacak. Özbek ile birlikte yer alacak isimler, futbol takımında teknik direktör seçimi, transfer listesi ve takım içindeki kararlarda etkili olacak.

Kaynak: Milliyet

Etiket: Galatasaray, Cenk ErgünHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor