25 Haziran 2018, Pazartesi


> Galatasaray > Galatasaray'da Umut Bulut, Tarık Çamdal ve Olcan Adın kadro dışı!

Galatasaray'da Umut Bulut, Tarık Çamdal ve Olcan Adın kadro dışı!

Galatasaray'da 2016-2017 sezonunun isim listesi TFF'ye bildirildi. Umut Bulut, Tarık Çamdal ve Olcan Adın kadroya dahil edilmedi.


19 Ağustos 2016 20:03

Galatasaray'da Umut Bulut, Tarık Çamdal ve Olcan Adın kadro dışı!

Galatasaray'da 2016-2017 sezonunun isim listesi TFF'ye bildirildi. Umut Bulut, Tarık Çamdal ve Olcan Adın'ın isimleri kadroda yer almadı.

Sarı Kırmızılılar'ın yeni sezon planlamasında yer almayacağını daha önceden açıkladığı ve takımdan göndermek istediği Umut Bulut, Tarık Çamdal ve Olcan Adın'ın isimleri Türkiye Futbol Federasyonu'na bildirilmedi.

İşte Galatasaray'ın TFF'ye bildirdiği isim listesi;

Bruma, Chedjou, Berk Ünsal, Birhan Atasever, Cenk Gönen, Doğuş Can İncedere, Eray İşcan, Eren Derdiyok, Hakan Balta, Hamit Altıntop, Kerem Çalışkan, Lionel Carole, Cavanda, Podolski, Martin Linnes, Fernandao Muslera, Ryan Donk, Sabri Sarıoğlu, Salih Dursun, Selçuk İnan, Semih Kaya, Serdar Aziz, Sinan Gümüş, Tolga Ciğerci, Wesley Sneijder, Yasin Öztekin

Nazifoğlu açıklamıştı

Galatasaray Sportif AŞ Yönetim Kurulu Üyesi Levent Nazifoğlu, kulüp televizyonunda çarpıcı açıklamalara imza atmış, Umut Bulut, Tarık Çamdal ve Olcan Adın hakkında "Ben Galatasaray'da olduğum müddetçe o arkadaşlar bir daha Galatasaray'da oynayamayacaklar" ifadelerini kullanmıştı.

Etiket: umut bulut, olcan adın, tarık çamdalHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor