19 Haziran 2018, Salı


> Galatasaray > Galatasaray'da Tudor yedi isim için talimatı verdi

Galatasaray'da Tudor yedi isim için talimatı verdi

Galatasaray'da uçaklar indi, şimdi kalkma zamanı geldi... ilk etapta Carole, Tarık Çamdal, Cavanda, Hakan Balta, De Jong, Donk ve Sinan’ın satılarak kasaya para girmesi planlanıyor.


24 Ağustos 2017 01:18

Galatasaray'da Tudor yedi isim için talimatı verdi

Galatasaray'da uçaklar indi, şimdi kalkma zamanı geldi... ilk etapta Carole, Tarık Çamdal, Cavanda, Hakan Balta, De Jong, Donk ve Sinan’ın satılarak kasaya para girmesi planlanıyor. Sinan’a birkaç teklif var ama yönetim 5 milyon Euro’da diretiyor. Gelen en yüksek teklif ise 3 milyon Euro Carole’a Fransa’dan ve Donk’a İspanya’dan talip var. Ama iki oyuncu için de bonservis bedeli teklifi yok. Bir yıllık daha sözleşmesi olan Carole’un kiralık gitmesi gündemde. Tarık ve Cavanda’nın da kiralık gönderilmesi planlanıyor.

Yönetim sözleşmeleri sezon sonunda bitecek olan Hakan Balta, Donk ve De Jong’a alacaklarına karşılık bonservislerini vermek istiyor. Yüksek maaş kazanan iki Hollandalı ise buna yanaşmıyor.

''İdmanlarda suratı asık enerjimizi düşürecek oyuncu istemiyorum'' diyen Tudor’un isteği doğrultusunda takımdan ayrılmak istemeyen oyuncuların U-21 takımıyla idmanlara çıkmaları gündeme geldi.

Tudor: Bu takımın şifresini değiştirmem gerek

Sabri gönderildi, yetmedi... Sneijder’e veda edildi, yetmedi.. Hakan Balta kadro dışı bırakıldı, yetmedi... Podolski hatta Semih bile gönderildi, kesmedi. Selçuk İnan bile artık yedek kalıyor. 

Sabri kalsa Mariano’ya iyi bir yedek olurdu. Sneijder kalsa Belhanda’ya o kadar para ödenmesine gerek kalmazdı. Podolski, Semih, Hakan her zaman iş yapar, Selçuk her zaman 11 oynar.

Igor Tudor’un ikinci paragraftaki sorulara cevabı her zaman; ''evet'' oldu.
Hırvat teknik adamın ikinci cevabı ise ''başarı istiyorsak bu takımın şifrelerini değiştirmemiz gerek. Bilgisayarım bile her sene yeni bir şifre istiyor'' şeklinde oldu. 

Hırvat teknik adam öncelikle sürekli ''kaptanlık'' diyen Sabri’ye elveda dedi. Yönetimin ''taraftar çok seviyor. Kalsa mı acaba?'' dediği dönemde Sneijder için, ''kalırsa başarılı olur. Ama  takım için değil kendisi için başarır. Beğenmediği zaman takım arkadaşlarını eleştirir. Kendi istediği oyuncuya pas atar. Beni ve sizi eleştirir. Seçim sizin'' dedi.

Podolski’ye teklif geldiği anda ''hiç düşünmeyin'' dedi. Semih ve Hakan için, ''ben buranın patronuyum diyen adam istemiyorum'' cevabını verdi. Selçuk için de ''kalsa da gitse de o benim takımımın ancak yedeği olur'' dedi.

Yönetim Tudor’a güvendi. Sonuç ilk etapta alındı.

Kaynak: Fotospor

Etiket: tudor, galatasarayHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor