21 Nisan 2018, Cumartesi


> Galatasaray > Galatasaray'da transfer planları değişti

Galatasaray'da transfer planları değişti

Galatasaray'da transfer çalışmaları tam gaz sürerken, dün bir nevi devir teslim görevi gerçekleşti...


15 Haziran 2016 08:35

Galatasaray'da transfer planları değişti

Galatasaray'da transfer çalışmaları tam gaz sürerken, dün bir nevi devir teslim görevi gerçekleşti... Bugüne kadar transfer görüşmelerini yapan ve yön veren isim olan Mehmet Özbek, dün Alp Yalman'la bir görüşme yaparak bugüne kadar yapılan çalışmaların dökümünü paylaştı.

Özbek şimdiye kadar teknik direktör olarak Roberto Martinez ve Michel ile prensip anlaşmaları olduğunu anlattı. Ayrıca Felipe Melo'nun takıma dönmesini veto ettiğini belirtti. Mehmet Topal konusunda yaptığı girişimleri detaylandırdı. Papiss Cisse (Newcastle), Micah Richards (Aston Villa), Carlos Zambrano ve Haris Seferovic (Frankfurt) ve Salif Sane (Hannover) konularında yaptığı görüşmeler hakkında da hazırladığı raporu Yalman'a sundu. Alex Song konusunda Slaven Bilic'in sözlerinden sonra Sandro konusunu düşündüğünden bahsetti.

Yalman'dan Özbek'e: Artık kimseyle görüşme

Yalman ise Mehmet Özbek'e teknik direktör konusunda Fatih Terim'i bekleme kararı aldıklarını, Thomas Scaahf'la da yapılan ön protokolden bahsetti. Ayrıca transfer için Bundesliga'da tecrübesi olan Alman futbol mantalitesini benimsemiş disiplinli isimler transfer etmek istediğini söyledi. Şimdiye kadar yaptığı tüm çalışmalar için Özbek'e teşekkür etti. Bundan sonra herhangi bir menajer veya bir futbolcu ile birebir görüşme yapmazsa mutlu olacağını anlattı.

Yalman, Özbek ve Ergün'ün tüm çalışmasını çöpe attı

Yaklaşık 15 gündür görevde bulunan Galatasaray'da futbolun yeni patronu Alp Yalman, Mehmet Özbek ve Cenk Ergün ikilisinin scout ekibiyle birlikte yaklaşık 6-7 aydır yaptığı tüm çalışmaları çöpe attı... Özbek'le yaptığı görüşmede, ''elini çek artık'' anlamına gelen sözler eden Yalman'ın tamamen kendi ekibinin hazırladığı transfer listesi üzerinden çalışmalarını sürdürmeye başladı.

Yalman'ın teknik direktör Thomas Schaaf dışında bazı futbolcular ile de prensip anlaşmasına vardığı ise gelen bilgiler arasında. Galatasaray'ın resmi imzalar için Fatih Terim'in alacağı kararı beklediği ise artık herkes tarafından bilinen bir gerçek.

Kaynak: Fotospor

Etiket: alp yalman, galatasarayHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor