21 Haziran 2018, Perşembe


> Galatasaray > Galatasaray'da sürpriz görev

Galatasaray'da sürpriz görev

Galatasaray'da Başkan Dursun Özbek, sportif direktör olarak Bülent Tulun'u düşünüyor.


28 Nisan 2016 02:26

Galatasaray'da sürpriz görev

Galatasaray'da Başkan Dursun Özbek öyle bir hamle yaptı ki bazı çevreleri çılgına çevirdi. Gelecek sezon takımın başına gelecek olan teknik direktöre Türk yardımcı düşünen ve bu görev için Erdal Keser'le anlaşan Özbek'in asıl bombası ise Bülent Tulun olacak. Fatih Özbek'in yönettiği futbol şubesine uzun süre bir yabancı sportif direktör arayan Başkan Özbek, görüştüğü Andoni Zubizareta ve Marco Branca gibi dünyaca ünlü isimlerle anlaşamayınca Tulun'a döndü.

Galatasaray Lisesi'nden sınıf arkadaşı olan Tulun'la bir süredir özellikle teknik direktör arayışlarında beraber kafa patlatan Özbek'in ayrıca, Keser'in yardımcı teknik direktör olarak görev almasına da yine Tulun'un tavsiyesi ile karar vermiş durumda. Galatasaray'da Duygun Yarsuvat göreve geldiği gün Tulun ve Keser'in görevlerine "kemer sıkma" politikası yüzünden son vermişti.

Özbek yönetimi değiştirmeye başlıyor

Öte yandan sürekli olarak kendisine "yönetim kurulunu değiştir" denilerek baskı yapılan Başkan Dursun Özbek'in değişime Sportif AŞ'den başlayacağı iddiası gündeme bomba gibi düştü... Başkan Özbek'in büyük tepki alan 3 isimden birisi olan Fatih İşbecer'in Sportif AŞ'deki yönetim kurulu başkan vekilliği görevine son vermeyi düşündüği aynı şekilde yine Sportif AŞ'de yönetim kurulu üyesi olarak görev alan Ural Aküzüm'den de görevi bırakmasını istediği gelen bilgiler arasında. Özbek'in yaptığı bu hamle ile yetinmeyeceği yine Sportif AŞ'de görev alan kardeşi Mehmet Özbek'i de yönetim içindeki tepkileri dindirmek için bu görevde alacağı konuşuluyor.

 

Kaynak: Fotospor

Etiket: bülent tulun, galatasarayHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor