19 Haziran 2018, Salı


> Galatasaray > Galatasaray'da sinirler gerildi

Galatasaray'da sinirler gerildi

Galatasaray'da Beşiktaş karşısında alınan mağlubiyet sinirleri gerdi. Soyunma odasında Yasin Öztekin ve Orhan Atik sert bir şekilde tartıştı.


10 Mayıs 2016 07:39

Galatasaray'da sinirler gerildi

Beşiktaş yenilgisi Galatasaray'da sinirleri bir kez daha gerdi. Kendisini oyundan alan teknik direktör Jan Olde Riekerink'e tepki gösteren gurbetçi oyuncu Yasin Öztekin'e Orhan Atik tepki gösterdi. Yasin de buna karşılık olarak, "ne diyorsun. Sen kimsin?" cevabını verdi. Yasin'in bu cevabı Atik'i çileden çıkarırken, "akıllı ol serseri" sözleri duyuldu. Araya giren tercüman Mert ortamı sakinleştirmeye çalıştı.

Fakat ikilinin gerginliği soyunma odasında da devam etti. Riekerink'in, "ilk yarı iyiydik. İkinci yarı oyundan düştük" sözlerine Yasin'in, "sahada bir şeyler yapmaya çalışan adamları çıkarırsan, ne bekliyorsun ki" cevabı geldi. Bu sözleri üzerine Atik ile Yasin arasında bir kez daha gerginlik yaşandı.

Atik, "çık dışarı" derken, Yasin ise bir kez daha "sen kim olduğunu sanıyorsun. Bu soyunma odasına bile şansa girdiğinin farkında değil misin?" diyerek tepki gösterdi. Atik'in gücü Yasin'i dışarı çıkarmaya yetmezken, araya giren diğer futbolcular gerginliği engelledi.

Kaynak: Fotospor

Etiket: galatasarayHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor