25 Haziran 2018, Pazartesi


> Galatasaray > Galatasaray'da Sarıgül mü, Süren mi başkanlığa yakın?

Galatasaray'da Sarıgül mü, Süren mi başkanlığa yakın?

Galatasaray'da camianın önde gelen isimleri Paper Moon'da buluştu. Faruk Süren başkanlık için ekonomik destek beklerken, Sarıgül adaylık sinyali verdi.


15 Mayıs 2016 00:15

Galatasaray'da Sarıgül mü, Süren mi başkanlığa yakın?

Galatasaray'da camianın önde gelen isimleri Paper Moon'da buluştu. Faruk Süren başkanlık için ekonomik destek beklerken, Sarıgül adaylık sinyali verdi.

Galatasaray'da uzun zamandır ara verilen Paper Moon buluşmalarının en sonuncusu geçen Çarşamba günü yapıldı. Fakat bu kez toplantıda Ali Dürüst ile Abdürrahim Albayrak yoktu. Onların yerine Cem Kınay, Mustafa Sarıgül ve Adnan Polat'ın olması dikkat çekti. Toplantıların müdavimlerinden olan Fatih Altaylı ile Faruk Süren ise masanın yine başındaydı.

Adnan Polat, Özbek'e destek istedi

Kendisine "haysiyetin varsa istifa et" diyecek kadar ileri giden Fatih Altaylı ile aynı masaya oturması Polat'ın yeni bir oluşumun içinde olacağı şeklinde yorumlandı. Fakat Polat'ın bu toplantıya katılmasının asıl nedeninin Dursun Özbek'e destek için olduğu bildirildi.

Faruk Süren ekonomik destek bekliyor

Özbek'in görevi bırakması durumunda İnan Kıraç'ın, Ünal Aysal'ı göreve hazırlandığını iddia eden Polat, kulübün önemli isimlerine "kulübü yeniden bunların eline bırakmayalım" uyarısında bulundu.

Altaylı ise eski dostu Süren'i başkanlık konusunda ikna etmek için elini taşın altına koymaya hazır olduğunu iletti. Süren ise mali anlamda bir finansör olmadığı sürece bu göreve gelemeyeceğini bir kez daha üzerine basa basa anlattı.

Mustafa Sarıgül'den başkanlık çıkışı

Gecede asıl bombayı patlatan ise Mustafa Sarıgül oldu. Şişli Belediyesi eski başkanı kendi etrafında bir kenetlenme olması durumunda kongrede oday olacağını açıkladı. Sarıgül ayrıca finansman bulacağını, çok etkili dostlarının kendisi aday olursa destek vereceklerini söylediği de gelen bilgiler arasında.

Kaynak: Fotospor

Etiket: mustafa sarıgül, galatasarayHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor