26 Nisan 2018, Perşembe


> Galatasaray > Galatasaray'da Riekerink, Quique Sanchez Flores'e bağlı

Galatasaray'da Riekerink, Quique Sanchez Flores'e bağlı

Galatasaray'da yeni sezonda takımın kimi çalıştıracağı konusu tam olarak hala netlik kazanmazken, Jan Olde Riekerink ve Quique Sanchez Flores isimleri ön plâna çıkıyor. Galatasaray'da Quique Sanchez Flores'le yapılan ilk görüşmenin olumlu geçtiği öğrenilirken, deneyimli teknik adam, ilerleyen günlerde yeniden bir araya gelmenin daha doğru olacağını Sarı Kırmızılı yetkililere iletti.


07 Haziran 2016 13:04

Galatasaray'da Riekerink, Quique Sanchez Flores'e bağlı

Yeni sezon öncesi teknik direktör konusunda temaslarını sürdüren Galatasaraylı yetkililer, Quique Sanchz Flores'den yanıt bekliyor.

İspanyol çalıştırıcıyla yapılan ilk görüşme olumlu geçmişti. Ancak deneyimli teknik adam, ilerleyen günlerde yeniden bir araya gelmenin daha doğru olacağını Sarı Kırmızılı yetkililere iletti.

Galatasaray, bir yandan Flores'ten yanıt beklerken, Ziraat Türkiye Kupası'nın kazanılmasında da pay sahibi olan Jan Olde Riekerink konusunda kararını verdi. Sportif A.Ş yönetimi, Hollandalı teknik adamın futbolcularla iyi anlaşmasının göz ardı edilmemesi gerektiğini fakat yeni sezona yeni bir teknik adam ile radikal değişiklikler yaparak girmenin daha doğru olacağına karar verdi.

Bu doğrultuda öncelikle teknik adam konusunu çözmek isteyen yönetim, Flores'ten gelecek yanıta göre hareket edecek. Önümüzdeki günlerde ispanyol teknik adamla bir kez daha masaya oturacak sarı kırmızılılar, Flores'in kararını bekleyecek.

Jan Olde Riekerink, geçtiğimiz günlerde Hollanda basınına yaptığı açıklamada futbolcuların kendisini takımın başında görmek istediğini belirtmiş, yönetimin yakında kararını vereceğini vurgulamıştı. (Ntvspor)

Etiket: Galatasaray, Riekerink, Quique Sanchez FloresHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor