18 Haziran 2018, Pazartesi


> Galatasaray > Galatasaray'da Olcan Adın'ın sözleşmesi feshedildi

Galatasaray'da Olcan Adın'ın sözleşmesi feshedildi

Galatasaray'da son dakika gelişmesi yaşanıyor. Sarı-Kırmızılı kulüp, Olcan Adın'ın sözleşmesini tek taraflı olarak feshetti.


29 Ağustos 2016 18:05

Galatasaray'da Olcan Adın'ın sözleşmesi feshedildi

Galatasaray'da, yeni sezonda kadroda düşünülmeyen üç oyuncudan biri olan Olcan Adın'la yollar resmen ayrıldı. Sarı-Kırmızılı ekip, Umut Bulut ve Tarık Çamdal'la birlikte lisans çıkarmadığı Olcan'ın devam eden kontratını tek taraflı olarak feshetti.

Türkiye Futbol Federasyonu'nun internet sitesinde de Olcan Adın'ın sözleşmesi bugün feshedilmiş olarak değiştirildi. Bilindiği üzere, Galatasaray Olcan Adın'ın yanı sıra Umut Bulut ve Tarık Çamdal'a yeni sezon için lisans çıkarmamıştı.

Geçtiğimiz günlerde Umut Bulut'un transferi için de Kayserispor'la prensip anlaşmasına varılmıştı. 

2013-2014 sezonu bitiminde Trabzonspor'dan transfer edilen Olcan Adın, Galatasaray teknik kadrosundaki değişimlere rağmen göze girmeyi başaramamış, son olarak kadro dışında tutulmuştu.

Tarık Çamdal hala Galatasaray'da

Geride kalan transfer döneminde herhangi bir kulüple anlaşmaya varamayan Olcan'ın sözleşmesi, yıllık 1.8 milyon Euro'luk maliyeti de göz önünde tutularak tek taraflı feshedilmiş oldu.

Teknik direktör Jan Olde Riekerink'in takımda kalmasını istemediği Tarık Çamdal ise transfer sezonunun bitimine 2 gün kala herhangi bir kulüple anlaşmış değil.

 Haber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor