21 Şubat 2019, Perşembe


> Galatasaray > Galatasaray'da Gomis giderse, Fenerbahçe'ye Bas Dost çalımı atılacak

Galatasaray'da Gomis giderse, Fenerbahçe'ye Bas Dost çalımı atılacak

Galatasaray'ın Bafetimbi Gomis'i satması durumunda yerine Fenerbahçe'nin de gündeminde olan Bas Dost'u alacağı öğrenildi.


19 Temmuz 2018 00:11

Galatasaray'da Gomis giderse, Fenerbahçe'ye Bas Dost çalımı atılacak

Bafetimbi Gomis’e gelen gayrı resmi teklif sonrasında Galatasaray’da transfer planları bir anda değişti… öncelikle 8 numara ve stoper arayan Galatasaray’da diğer hedefler ise kanat oyuncusu, 9.5 numara ve stoperdi… Ama Fransız oyuncu giderse yerine acilen bir forvet alınması gerekecek.

Galatasaray’ın kurmayları ise hiç vakit kaybetmeden kolları sıvadı. Scout ekibi Terim’e bir kısa bir liste sundu. Bas Dost, Marcus Berg, Aleksandar Prijovic, Falcao’dan oluşan 4 isimden herhangi birisinin en uygun şartlarda Galatasaray’a gelebilecek olan ve geçen sezonu iyi tamamlayan isimler olduğu hatırlatıldı. Gomis’ten gelecek paralar Sporting’in Bas Dost için kabul edeceği öngörülen rakamın verilebileceği bildirildi. Bas Dost’un da Şampiyonlar Ligi opsiyonu ile ikna edilmesinin kolay olabileceği notlara eklendi. Bugünden itibaren Abdürrahim Albayrak’ın, Dost’un Türkiye haklarını elinde bulunduran Mithat Halis’le görüşme yapacak olması da işlerin ciddiyetini ortaya koydu.

Kaynak: Fotospor

Etiket: bas dost, galatasarayHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın