25 Nisan 2018, Çarşamba


> Galatasaray > Galatasaray'da Florya'nın başına yeni Albayrak

Galatasaray'da Florya'nın başına yeni Albayrak

Galatasaray seçime gidecek mi? Muhalefet başlattığı imza kampanyasını durdurdu... Özbek, Florya'ya yeni Albayrak buldu...


21 Mayıs 2016 08:28

Galatasaray'da Florya'nın başına yeni Albayrak

Başkan Dursun Özbek her ne kadar aksini iddia etse de olası bir erken seçin kararının çıkması durumunda yönetim kurulunu da şekillendirmeye başladı. Başkan Özbek'in yeni dönemde çalışmak için söz aldığı isimlerin başında ise Murat İlbak geliyor. Özbek'in, İlbak'ı Fatih İşbecer'in yerine asbaşkan olarak yönetime almak istediği bildirildi.

İmza kampanyası durdu

Galatasaray'da muhalefetin bir kısmı Başkan Dursun Özbek'in koltuğundan indirmek için yaklaşık 1 ay önce imza kampanyası başlatmıştı... bin 600 imzanın gerektiği kongre için aradan geçen zamanda 600 imzanın bile toplanamaması hayal kırıklığı yarattı. Muhalefet Özbek'in görevden indirilmesi için başlattığı imza kampanyasını durdurdu.

Florya'nın başına yeni Albayrak

Galatasaray'da Başkan Dursun Özbek Ali Dürüst ve Abdürrahim Albayrak'ı ikna edemedi ama yerlerine iki sürpriz isim buldu. Bunlardan birisi Alp Yalman diğeri Levent Nazifoğlu. Yalman daha önce Dürüst'ün Sportif AŞ'de yapacağı görevi üstlenecek. Nazifoğlu ise Florya'nın patronu olacak. Mehmet Özbek'in de üzerinde bir görev alacak aynen Albayrak gibi takımın tüm sorumluluğunu üstlenecek.

Kaynak: Fotospor

Etiket: dursun özbek, galatasarayHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor