21 Haziran 2018, Perşembe


> Galatasaray > Galatasaray'da flaş Fatih Terim kararı!

Galatasaray'da flaş Fatih Terim kararı!

Galatasaray'da Alp Yalman, EURO 2016 öncesinde Fatih Terim ile görüşerek, teknik direktörlük konusunu netleştirecek.


05 Haziran 2016 05:44

Galatasaray'da flaş Fatih Terim kararı!

Daha önce Mircea Lucescu'yu beklediği için bazı teknik direktörleri elinden kaçıran Galatasaray yönetimi bu kez de Fatih Terim'i beklerken el attığı hoca adaylarından olmaktan korkuyor... Başkan Dursun Özbek bu riske girmeye değer olduğunu düşünüyor. Alp Yalman ise daha fazla zaman kaybetmemekten yana. Bu yüzden Euro 2016 öncesinde bir yolunu bulup Terim'le görüşerek yol haritasını çizmek istiyor.

Fakat Terim'in yapısını bilen ve böyle bir zamanda yapılacak teklif sonrasında ters bir cevap alarak geri dönülmeyecek bir sürece girilmesinden de çekiniyor. Şu dönemde milli takımın medyada yeteri kadar değer görmediği için zaten keyfi olmayan Terim'in kapısının çalınmasının pek de mantıklı olmadığı düşünülüyor.

Bir yandan da basında adının Galatasaray'la anılmasına rağmen herhangi bir çıkış yapmaması Yalman'ın umudu olmuş durumda. Yaşına hürmeten Terim'in kendisiyle görüşeceğine ve geri dönülemeyecek bir yola girilmeyeceğini düşünen Yalman'ın, Başkan Özbek'e, "bırak ben arayıp. Durum hakkında bilgi alayım. O da senin benim kadar Galatasaraylı. Bizim zaman kaybetmemizi istemez" çıkışını yaptı. Özbek ise Terim'in kendisinden Euro 2016 sonuna kadar zaman istediğini ama zamanın da hızlı aktığını bu yüzden hamleyi yapması için Yalman'a yol verdiği bildirildi.

Kaynak: Fotospor

Etiket: fatih terim, galatasarayHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor