18 Ocak 2019, Cuma


> Galatasaray > Galatasaray'da Fatih Terim'in büyük korkusu

Galatasaray'da Fatih Terim'in büyük korkusu

Galatasaray, zorlu Kayseri deplasmanına -2 derece soğuk altında ve 2 önemli oyuncusundan eksik çıkacak...


18 Ocak 2018 09:30

Galatasaray'da Fatih Terim'in büyük korkusu

Herkesin aklı Galatasaray’ın ikinci yarıya iyi bir başlangıç yapmasında. Fatih Terim’in aklı ise Kayseri’nin soğuğunda. Pazartesi gece 20:00’de başlayacak maç tahminen -2 derecede oynanacak. Kar beklenmese de aşırı soğuk ve gün içinde yağması beklenen yağışın futbolcuları etkilemesinden çekiniyor.

2 eksiğin yerine Terim'in kafasından neler geçiyor?

Galatasaray, zorlu Kayseri deplasmanına -2 derece soğuk altında ve 2 önemli oyuncusundan eksik çıkacak... cezalı Maicon ve sakat Fernando. Terim, Antalya kampında Fernando’nun yerine Donk’u hazırladı. Maicon’un yerine ise Denayer oynayacak gibi duruyor.

Sürprizleriyle tanınan Terim’in, Maicon’un yerinde Hakan Balta’ya şans vereceği, kampın yıldızı Rodrigues’i kesmeyerek Tolga Ciğerci’yi ön liberoya alabileceği ise konuşulur oldu. Ayrıca stoperde Ahmet Çalık, ön liberoda ise Ndiaye-Selçuk’un olması da ihtimaller arasında.

Hibrit çim ekimi için 20 gün neden beklendi?

Öte yandan Fatih Terim göreve gelir gelmez ''iyi futbol güzel zeminde oynanır'' diyerek yönetimden TT Stadı’nın zeminin düzeltilmesini istemişti. Bucaspor maçının oynandığı günden bu yana 20 gün geçmesine rağmen yönetim hibrit çim ekimine ancak Çarşamba günü başladı. Bu da Galatasaray’ın, gelecek hafta Cumartesi günü Osmanlıspor’u ağırlayacağı maçın başka statta oynanması riskini doğurdu.

Kaynak: Fotospor

Etiket: fatih terim, galatasarayHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın