18 Haziran 2018, Pazartesi


> Galatasaray > Galatasaray'da Fatih Terim hazırlığı

Galatasaray'da Fatih Terim hazırlığı

Galatasaray'da Florya'da son dönemde yapılan hazırlıklar Fatih Terim söylentilerini arttırdı.


08 Haziran 2016 02:44

Galatasaray'da Fatih Terim hazırlığı

Galatasaray'da gelecek sezonun şekillendirilmesi için "sakin" davranılması, transfer için herhangi resmi bir hamlenin yapılmaması kafalarda soru işaretlerine neden oldu. Kulüp içinde Başkan Dursun Özbek'in, Alp Yalman aracılığıyla Fatih Terim'den söz aldığı için rahat davrandığı iddiası en çok konuşulan dedikodu. Camia içinde konuşulan bir başka iddia ise Terim için Florya'nın yeniden hazırlanmaya başlandığı.

Terim'den sonra kullanılan sistem geri döndü

Aysal döneminde Terim tarafından göreve getirilen scout ekibinin geçen sezonla ilgili hem objektif hem de subjektif veriler hazırlaması dikkatlerden kaçmadı. Hazırlanan veriler Terim zamanında kendisine rapor ediliyor, istatistiksel analizlerle desteklenip video görüntüler haline geliyordu. Bu sistem ayrıca transferi düşünülen oyuncular için de kullanılıyordu. Terim görevden ayrıldığı günden bu yana sistem tamamen devre dışı kalmıştı.

Terim gelmeden 6 yaş ve kadın futbol için de hazırlık yapılıyor

Galatasaray'da ayrıca kadın futbol takımı içinde hamleler yapılması yine Terim'le ilişkilendirildi. Tecrübeli teknik adam her seferinde hem sarı-kırmızılı takımda hem de milli takım döneminde kadın futbolunun geliştirilmesi üzerinde duruyordu. Ayrıca kulüpte 6 yaş grubu için profesyonel yetiştiricilerin işe alınmasıyla ilgili başlayan programda da Terim'in parmağı olduğu belirtiliyor.

Kaynak: Fotospor

Etiket: fatih terim, galatasarayHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor