11 Aralık 2018, Salı


> Galatasaray > Galatasaray'da Dursun Özbek'in tarihi projesi

Galatasaray'da Dursun Özbek'in tarihi projesi

Galatasaray başkanı Dursun Özbek'in yeni projesi liselileri pek memnun etmeyecek.


19 Ekim 2017 00:20

Galatasaray'da Dursun Özbek'in tarihi projesi

Üst üste gelen galibiyetlerle koltuğunu sağlama alan ve 2018 Mayıs’ında güçlü bir şekilde tek aday olarak koltuğa oturmayı amaçlayan Dursun Özbek, hayati bir proje üzerinde duruyor.

Riva ve Florya’dan gelen mali desteğin dışında Başkan son kalan ufak tefek borçları da temizleyip, Galatasaray’ı uçurmak için özellikle liselileri çıldırtacak projesinde son aşamaya geldi.

Duygun Yarsuvat'tan beri Mehmet Helvacı tarafından hazırlanan yeni tüzük çalışmalarında bu proje dikkat çekiyor. Zaten hazırlanan yeni tüzüğün şimdiye kadar kongre üyelerinin önüne oylanmak için gelmemesinin tek nedeni ise ''lise'' dışından insanların kulübe üye olması için getirilen kolaylıktı.

Gelinen süreçte Helvacı'nın hazırladığı tüzüğün ana maddesi lise dışından gelen insanların üye olmasıyla kulüp kasasına tek seferde girecek olan 6 milyon TL. Yeni tüzüğe göre bu kişiler kulübe 20 bin TL’ye üye olacak. Bir seferde 600 kişi üye alınabilecek. Kısa sürede 12 milyon TL kasaya girecek. Özbek yeniden başkan seçilir seçilmez yeni tüzüğü de oylamaya sunacak.

Kaynak: Fotospor

Etiket: dursun özbek, galatasarayHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor