25 Haziran 2018, Pazartesi


> Galatasaray > Galatasaray'da beklenen zirve gerçekleşti!

Galatasaray'da beklenen zirve gerçekleşti!

Galatasaray'ın Hollandalı yıldızı Wesley Sneijder, babası ve menajeri Guido Albers ile birlikte başkan Dursun Özbek bir araya geldi.


26 Ağustos 2016 10:27

Galatasaray'da beklenen zirve gerçekleşti!

Galatasaray'ın Hollandalı futbolcusu Wesley Sneijder, babası ve menajeri Guido Albers ile sarı kırmızılıların başkanı Dursun Özbek buluştu.

Florya'da gerçekleşen toplantı sonrası instagram hesabından fotoğraf paylaşan Guido Albers, "Başkan ile mükemmel görüşme" şeklinde yorum yaptı.

Toplantıyla ilgili açıklamalar yapan Guido Albers, "Toplantı gerçekten harika geçti. Dursun Özbek, çok profesyonel bir insan. Gelecek adına Sneijder ile ilgili projeleri konuştuk, her şey çok keyifliydi. Her şey çok açık ve net aslında, Başkan Özbek ve Sneijder artık daha çok ve sık çalışacak. Tekrar kulübü daha yukarılara taşımak için, Dursun Özbek ve Sneijder bir takım olacaklar" dedi.

Sneijder'in babasının da toplantıda yer aldığını vurgulayan Albers, "Sneijder de başkan Dursun Özbek ile ilgili çok olumlu düşüncelere sahip. O, İstanbul'da olmaktan dolayı çok mutlu, Galatasaray ile ilgili ilerleyen zamanlarda üretilecek projelerin içinde yer almak istiyor" diyerek sözlerini noktaladı.

Albers, Sneijder'e verilen para cezasının kaldırılıp kaldırılmadığı sorusuna ise, "Bu konu hakkında şu an yorum yapmak istemiyorum" dedi.

Kaynak: NtvsporHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor