21 Haziran 2018, Perşembe


> Galatasaray > Galatasaray'da beklenen istifa gerçekleşti!.. Fatih İşbecer...

Galatasaray'da beklenen istifa gerçekleşti!.. Fatih İşbecer...

Galatasaray'da günlerdir gerçekleşmesi beklenen olay gerçekleşti ve Galatasaray'da genel sekreter Fatih İşbecer görevinden istifa etti.


08 Haziran 2016 12:21

Galatasaray'da beklenen istifa gerçekleşti!.. Fatih İşbecer...

Galatasaray'da çeşitli birimlerde direktörlük yapan isimlerin görevlerine son verilmesi durumu dünkü yönetim kurulu toplantısında da ele alındı, adeta kılıçlar çekildi. Dursun Özbek'in baskılara dayanamayıp, uzun süredir sessiz kalan Fatih İşbecer'in görevine son vermesi bekleniyordu ve beklenen gelişme gerçekleşti!

Lig Radyo'ya konuşan Fatih İşbecer ise konuyla ilgili olarak "Herhangi bir açıklama yapmayacağım. Açıklama yapmam G.Saray'a zarar verir. Hayırlısı olsun diyelim." demekle yetindi.

Fatih İşbecer, Galatasaray yönetim kurulundaki görevlerinden istifa etti. İşbecer istifasını mail yolu ile sundu!

Sezon başından bu yana yaptığı açıklamalarla kulübün içerisinden de çok sert eleştiriler alan Fatih İşbecer'in dünkü yönetim kurulu toplantısına katılmadığı öğrenilirken, birçok yazışmada ve belgede imzaların İşbecer'in yerine başkan yardımcısı Nasuhi Sezgin tarafından atıldığı belirlendi.

Yönetim Kurulu Toplantısı'nda sert konuşmalar

İşbecer'in ayrıca toplantıda yönetim kurulu üyeleri tarafından da ağır eleştiri aldığı ve özellikle başkan Dursun Özbek'in sınıf arkadaşı ve kulüp başkan yardımcısı Nasuhi Sezgin'in sert sözler söylediği öğrenildi. Diğer üyelerin İşbecer'i savunmaması ve sessizliklerini koruması dikkatlerden kaçmadı.

Fatih İşbeçer'i istifaya götüren olaylar şöyle gelişti:

Zaman zaman yaptığı sert çıkışlarla eski başkan Duygun Yarsuvat dahil birçok kişinin tepkisini çeken İşbecer, 9 ay önce lise arkadaşı Gözde Turan'ı 'Galatasaray Kulübü Finans Direktörü' unvanıyla işe aldırdı. Aynı unvanla görev yapan Sedef Hacısalihoğlu'nun gönderilmesi için büyük çaba harcayan İşbecer, bu amacında başarılı olamadı. Başkan Dursun Özbek, Fatih İşbecer'in isteğinin tam aksine, Gözde Turan'ın işine son verdi. Turan'ın yanı sıra, 20 yıldır kulübün idari kadrosunda çalışan Levent Akın, kurumsal iletişim sorumlusu Sara Kora Aykar ve Arzu Uğur da işten çıkarıldı. Fatih İşbecer de bu olayların ardından istifa kararı aldı.

Etiket: Galatasaray, Fatih İşbecerHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor