20 Ekim 2018, Cumartesi


> Futbol > Galatasaray'da Arda Turan heyecanı

Galatasaray'da Arda Turan heyecanı

Başkan Özbek ve futbol direktörü Cenk Ergün’ün önceki gün Arda Turan’la buluştuğu iddiası, Galatasaray camiasında heyecan yarattı. Ergün, her ne kadar görüşmeyi yalanlasa da, tarafların prensipte el sıkıştığı ileri sürülüyor.


15 Aralık 2017 10:23

Galatasaray'da Arda Turan heyecanı

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek’in ne pahasına olursa olsun yuvaya geri döndürmek istediği Arda Turan’la, önceki gün buluştuğu yönündeki iddia, Sarı-Kırmızılı camiada heyecan yarattı. Bir süredir İstanbul’da bulunan ve devre arasında Barcelona’dan ayrılmaya hazırlanan tecrübeli futbolcuyla yapılan görüşmede, futbol direktörü Cenk Ergün’ün de yer aldığı öne sürülmüştü.

Ergün her ne kadar bu görüşmeyi yalanlasa da, kulübe yakın kaynaklar, tarafların prensipte el sıkıştığını ifade ediyor. Galatasaray’ın bu transferi tamamlaması için Barcelona’yı da ikna etmesi gerekiyor.

İngiltere ve Çin gündemde

Ancak Barcelona kulübünün kapısını çok sayıda menacerin çaldığı, özellikle İngiliz ve Çin kulüplerinin milli futbolcuya yakın ilgi gösterdiği de gelen haberler arasında. Galatasaray’ın kiralık olarak kadrosuna katmaya çalıştığı Arda Turan’ı, bu kulüplerin bonservisiyle almak istemesi nedeniyle, Barça’ya daha cazip geldiği iddia edildi.

Kaynak: FanatikHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor