15 Şubat 2019, Cuma


> Galatasaray > Galatasaray'da 8 numara ve sol bek adayları

Galatasaray'da 8 numara ve sol bek adayları

Galatasaray'da sol bek ve 8 numara için yeni adaylar belirlendi. Sol bek için Radu, Lukaku, Bernardo ve Rodriguez'i düşünen Galatasaray yönetimi, 8 numara için de Rode ve Sidorchuk isimlerini gündemine aldı.


25 Haziran 2018 09:00

Galatasaray'da 8 numara ve sol bek adayları

Galatasaray transfer için kampları bekliyor… yalnız gelecek hafta başlayacak kendi kamplarını değil, yeni transferleri sonrasında elde kalan oyuncularının kampta göstereceği performanslar sonrasında büyük takımların gözden çıkaracağı isimler de bekleniyor…

Bu nedenle frene basıldı… inceleme başlatıldı. Kim hangi takıma transfer oldu. Kim hangi takıma transfer olacak? Kim yeni transfer yüzünden kiralanabilir? bunlar incelenmeye başlandı.

SOL BEK! RADU, LUKAKU, BERNARDO VE RODRIGUEZ…

Nagatomo, Fatih Terim’in gözdesi ama olmazsa diye hedefler de belirlenmiş durumda… aslında Asamoah’ın gelmesiyle Nagatomo’nun önü açıldı ama Betis’in masaya koyduğu net bir rakam var. O yüzden durum kritik. Bu yüzden transferler inceleniyor. Durmisi, Lazio’ya gitti. Radu veya Lukaku boşa çıkacak. Leipzig 13.5 milyon euro’ya Saracchi’yi aldı. Bernardo’yu kiralayabilir mi bakılacak. Milan, Strinic’e imza attırdı. Terim’in devre arasında da istediği Rodriguez’in kiralanma durumu doğacak mı beklenecek…

RODE VE SIDORCHUK’UN DURUMLARI DA İZLENİYOR…

Aynı durum 8 numara için de geçerli… bu yüzden Grujic ön plana çıkmış durumda. Özellikle Naby Keita’nın da gelmesinden sonra Sırp oyuncunun Liverpool’da hiç şansı kalmadı. Delaney’in gelmesiyle Dortmund’dan Rode, Tche Tche’nin gelmesiyle Dinamo Kiev’den Sidorchuk’un durumlarının yakından ilgilenilmesine başlandı.

 

 

 

Kaynak: Fotospor

Etiket: rode, galatasaray, lukaku, bernardoHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın