20 Ocak 2019, Pazar


> Galatasaray > Galatasaray'da 3 isimle yollar ayrılacak! Semih Kaya geri dönecek!

Galatasaray'da 3 isimle yollar ayrılacak! Semih Kaya geri dönecek!

Galatasaray'da Ahmet Çalık, Yasin Öztekin ve Hakan Balta ile yollar ayrılacak. Bu arada Semih Kaya ise Şampiyonlar Ligi nedeniyle geri dönecek.


28 Mayıs 2018 03:28

Galatasaray'da 3 isimle yollar ayrılacak! Semih Kaya geri dönecek!

Devre arasında başladığı menajer operasyonunda Mustafa Cengiz son aşamaya geldi... öncelikle Ahmet Bulut’un oyuncularından kurtulmak isteyen Cengiz, Hakan Balta ile Yasin Öztekin’le sözleşme yenilemeyecek. Zaten Balta futbolu bırakacak. Ayrıca Ahmet Çalık da ya takasa verilecek ya da satılacak. Bu sayede takımda Bulut’un hiç oyuncusu kalmayacak.

Semih Kaya, Şampiyonlar Ligi için geri dönüyor

UEFA’dan kadro kısıtlaması bekleyen Galatasaray’da alt yapıdan yetişen oyuncu ihtiyacı baş gösterdi. Bu kapsamda Abdürrahim Albayrak’ın Semih Kaya ile temas kurduğu ve olumlu cevap aldığı bildirildi. Sparta Prag’da forma giyen Semih’in önümüzdeki sezon Galatasaray’a kiralık olarak döneceği öğrenildi. 

Rodrigues, Şampiyonlar Ligi'ni istiyor!

Garry Rodrigues, Galatasaray’dan ayrılmak istemediğini çünkü Şampiyonlar Ligi’nde oynama şansını kaybetmek istemediğini söyledi. Eski takımı PAOK’ta oynayan Pelkas’ın Beşiktaş’a gelmekle ilgili veya İstanbul’la ilgili kendisine herhangi bir şey sormadığını söyledi.

Kaynak: Fotospor

Etiket: semih kaya, galatasarayHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın