22 Haziran 2018, Cuma


> Galatasaray > Galatasaray'a Mehmet Topal'ı getirecek isim!

Galatasaray'a Mehmet Topal'ı getirecek isim!

Galatasaray'da başkan Dursun Özbek'e yakın duran isimlerden olan Adnan Polat, Mehmet Topal için devreye girdi.


20 Nisan 2016 01:05

Galatasaray'a Mehmet Topal'ı getirecek isim!

Galatasaray'dan ayrılıp Valencia'ya giderken "Burayı çok özleyeceğim" diyen Mehmet Topal'ın Fenerbahçe ile olan sözleşmesi sezon sonunda bitiyor. Aziz Yıldırım'ın gelecek hafta, "gel görüşelim" dediği tecrübeli oyuncunun hayali ise Premier Lig. Daha önce verdiği bir röportajda "Premier Lig kısmet, küçüklüğümden beri en sevdiğim liglerden biri, oynamayı çok isterim" diyen Topal'a teklif yapan ilk takım ise La Liga'dan eski hocası Unai Emery'nin çalıştırdığı Sevilla oldu.

Topal'la ilgili asıl bombayı ise Adnan Polat patlattı. Liselilerin tüm seçim isteklerine rağmen Dursun Özbek'in görevine devam etmesini isteyen Polat, kendi döneminde Valencia'ya gitmesine izin verdiği Topal için aracı olma sözü verdi. Özbek'le son dönemde sık sık bir araya gelen Polat'ın, Topal'ı bizzat arayarak, dönmek istiyorsa Galatasaray'ın kapılarının kendisine sonuna kadar açık olduğunu anlattı. Hem Fenerbahçe'de hem de Galatasaray'da oynadığını iki takım arasındaki dengeleri gözeterek seçim yapabileceğini anlattı. Fenerbahçe'den ayrılmak isterse Galatasaray'ın kapılarının kendisine sonuna kadar açık olduğunu, sarı-kırmızılı taraftarların da kendisine büyük bir sevgi beslediklerinden bahsetti.

Topal'ın ise Polat'a teşekkür ettiği, Başkan Aziz Yıldırım'la görüşmeden hiçbir konu hakkında karar vermemek istediğibi söylediği bildirildi.

 

Kaynak: Fotospor

Etiket: mehmet topal, galatasarayHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor