23 Haziran 2018, Cumartesi


> Galatasaray > Galatasaray'a küme düşen 4 isim

Galatasaray'a küme düşen 4 isim

Galatasaray'da transfer için acele edilmezken, küme düşen takımların yıldızlarına da el atıldı.


08 Haziran 2016 02:45

Galatasaray'a küme düşen 4 isim

Geçen hafta yapılan yönetim kurulu toplantısında yol haritasını masaya yatıran Galatasaray'da, Fatih Terim'i bekleme kararı çıktı... Futbolun yeni patronu Alp Yalman da yönetim kurulundan çıkan kararı destekledi. Bu süreçte "alternatifler"in araştırılmasına da devam edilmesi kararı da alındı.

Türkiye'nin Euro 2016'da finale çıkması durumunda bile en fazla 10 Temmuz'a kadar bekleneceği, bu tarihinde kampın başlama tarihi ile neredeyse aynı dönem olduğunun altı çizildi. Özbek'in, takımın başına yeni ve yabancı bir teknik direktör getirmeleri durumunda zaten bu sürenin oyuncuları tanımakla geçeceğini Yalman'la paylaştı. Yalman da bu fikre sahip çıktı. Transfer konusunda ise acele edemediklerini belirten Yanal, şu anda tüm kulüplerin bonservisi olmayan futbolun üzerine yığıldığı için rakamların çıldırdığını iletti. Yalman da asıl transferin Temmuz'un ikinci yarısında başladığını söyledi.

Galatasaray'ın hedefi küme düşen takımların yıldızları

Yönetim transfer konusunda "minimum rakam" üzerinde duryor. Bonservisi elinde olan oyuncular dışında Avrupa'nın büyük liglerinde küme düşen takımlarla sözleşmelerini feshetmek isteyen bazı isimlerle ilgili de hamleler yapıldı. Papis Cisse (Newcastle), Micah Richards (Aston Villa), Carlos Zambrano ve Haris Seferovic (Frankfurt) ve Salif Sane'nin (Hannover) menajerleriyle yapılan görüşmelerde bonservisleri ile gelmeleri durumunda sözleşme sunulacağı bilgisi iletildi.

Kaynak: Fotospor

Etiket: galatasaray, transferHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor