22 Mayıs 2018, Salı


> Futbol > Galatasaray'a Emre Mor şoku!

Galatasaray'a Emre Mor şoku!

Aslan o dönemde, 500 bin euro önermiş, Nordsjaelland ise bu teklifi komik bulmuştu. Mustafa Denizli, “Ne pahasına olursa olsun alın” dedi ama yöneticiler bu durumu çok dikkate almadı.


31 Mayıs 2016 10:31

Galatasaray'a Emre Mor şoku!

A Milli Takımı’nın Karadağ ile yaptığı karşılaşmada Emre Mor, 45 dakikada mest etti, Galatasaraylılar, “Kaçan balık büyük olur” diyerek kahretti.

Hamza Hamzaoğlu ile yolların ayrılıp, Mustafa Denizli ile “Yola devam” kararı alınması sonrasında, kurt teknik adam, istediği 5 futbolcunun ismini Galatasaray Yönetimi’nin önüne koydu. Bunların başında da Emre Mor yer alıyordu. Denizli’nin Avrupa’daki kaynakları Mor’u tavsiye etmiş, hoca da bir maçının videosunu izlemiş ve ondaki yeteneği görmüştü.

Mustafa Denizli, “Cin gibi... Çok yetenekli... Galatasaray’ın yıllarca yıldız yükünü sırtlar” dediği Emre Mor için, “Gidin, alın, gelin” talimatı verdi.

Bunun üzerine bir yönetici, Danimarka’ya giderek, Nordsjaelland’a 500 bin euro teklif etti. Ancak kulübü bu rakamı komik bularak veremeyeceklerini söyledi. Üstelik futbolcu, bir Amerikan şirketinin portföyündeydi ve onlar da satamayacaklarını dile getirdi.

Buna rağmen Denizli, “Ne pahasına olursa olsun alın, 10 katı kazanırız” diyerek Emre Mor’daki ısrarını yineledi. Ancak UEFA’nın mektubu zaten tüm transferlerin durmasına yol açtı.

Mustafa Denizli, Galatasaray Teknik Direktörü olduktan sonra da Emre Mor’un 6 maç kasetini izledi ve ne kadar yetenekli olduğunu bir kez daha gördü.

Kaynak: Milliyet

Etiket: Galatasaray, Emre Mor, Mustafa Denizli, Fatih TerimHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor