23 Mayıs 2018, Çarşamba


> Fenerbahçe > Galatasaray ''yetersiz'' buldu, Fenerbahçe para saçtı!

Galatasaray ''yetersiz'' buldu, Fenerbahçe para saçtı!

Galatasaray scout ekibinin ''yetersiz'' raporu verdiği Roman Neustadter'e Fenerbahçe, Galatasaray'ın rakamlarının da üzerine çıktı.


27 Haziran 2016 00:35

Galatasaray ''yetersiz'' buldu, Fenerbahçe para saçtı!

Fenerbahçe'nin İstanbul'a getirdiği Alman asıllı Rus ön libero Roman Neustadter, daha önce menajeri Gordan Stipic tarafından Galatasaray'a önerilmişti... sarı-kırmızılı ekibin scout ekibi 1.90'lık oyuncu için yaptığı araştırmada, gerçek mevkisi orta saha olan Roman Neustadter'in kendilerinin aradığı isim olmadığını, stoper özelliklerinin ise yetersiz olduğu bilgisini paylaştı. Ayrıca Erdal Keser aracılığıyla Almanya'da yapılan araştırmada da Neustadter'e vize çıkmadı.

Fenerbahçe 2.5 milyon Euro fazla ödeyecek

Bu arada Alman oyuncuyla ilgili sürpriz bir gerçek de ortaya çıktı... Roman Neustadter için Galatasaray'a aracı olan menajer Doğan Ercan, 1.90'lık oyuncunun yılda 1.7 milyon Euro'dan 3 yıllık sözleşme ve 1 milyon Euro'luk imza parasına da "evet" dediğini iddia etti. Ercan, Alman oyuncunun Fenerbahçe'ye ise yılda 2 milyon Euro'dan 3 yıllığına anlaşacağını ayrıca Fenerbahçe'nin 1.5 milyon Euro'luk imza parasını 1 milyon euro'ya indirmeye çalıştığını belirtti.

Kaynak: Fotospor

Etiket: Roman Neustadter, fenerbahçe, galatasarayHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor