26 Mayıs 2018, Cumartesi


> Galatasaray > Galatasaray, Fenerbahçe'ye yılın çalımını yapacak

Galatasaray, Fenerbahçe'ye yılın çalımını yapacak

30 Mayıs'a kadar Fenerbahçe'ye süre tanıyan Mehmet Topal konusunda hem Sevilla hem de Galatasaray oldukça istekli.


19 Mayıs 2016 02:55

Galatasaray, Fenerbahçe'ye yılın çalımını yapacak

Mehmet Topal, Trabzonspor maçından sonra Aziz Yıldırım'la yaptığı görüşmede "evet" demişti. Tecrübeli futbolcu imza atmak için gün sayarken, yönetimden herhangi bir hareket gelmemesi menajerini de harekete geçirmişti. Mehmet Topal için istekli olan Sevilla ile dirsek temasını kesmeyen Batur Altıparmak, İspanyol ekibinden resmi teklifi getirdi.

Sevilla'nın teklifi ile Fenerbahçe'nin yaptığı teklif arasında rakamsal olarak çok küçük bir fark bulunması ise tecrübeli oyuncunun aklını karıştırdı. Çünkü İspanya'yı bilen ve dünyanın en iyi futbol ligine yeniden dönme fırsatını yakakalayn Topal'ın, bu şansı değerlendirme konusunda hevesli olması menajerini de umutlandırdı.

Adnan Polat, Topal'ı aradı

Bu arada Başkan Dursun Özbek'e, Mehmet Topal konusunda aracı olma sözü veren Adnan Polat'ın da Altıparmak'la bir görüşme yaptığı ortaya çıktı. Daha önce Topal'ı arayan Polat'ın, Dursun Özbek'ten aldığı yetki ile tecrübeli oyuncuyu Galatasaray'da görmek istediklerini söyledi. Mehmet Özbek'in de Batur Altıparmak'la bir araya gelerek görüş alışverişinde bulunduğu bildirildi.

Topal, Fenerbahçe'ye 30 Mayıs'a kadar süre tanıdı

Mehmet Topal'ın ise 30 Mayıs'a kadar Fenerbahçe ile sözleşme imzalamak için bekleme kararı aldığı fakat bu tarihte kendisine herhangi bir sözleşme uzatılmaması durumunda gelen teklifleri değerlendirmeye başlayacağı bildirildi.

Topal'ın özellikle Sevilla'dan 30 Mayıs'a kadar süre istediğinin ortaya çıkması, tecrübeli futbolcunun İspanya'ya dönme konusunda bazı fikirlerinin olduğunu ortaya koydu.

Kaynak: Fotospor

Etiket: mehmet topal, sevilla, galatasaray, fenerbahçeHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor