20 Haziran 2018, Çarşamba


> Galatasaray > Galatasaray Falcao için teklif hazırladı

Galatasaray Falcao için teklif hazırladı

Galatasaray, dünyaca ünlü Kolombiyalı futbol yıldızı Radamel Falcao için girişimlerini hızlandırdı. Sarı kırmızılılar teklif paketini hem oyuncuya hem de kulübü Monaco'ya ulaştırdı.


03 Haziran 2016 12:37

Galatasaray Falcao için teklif hazırladı

Galatasaray, iki kez Avrupa Ligi gol kralı unvanını elinde bulunduran Kolombiyalı yıldız Radamel Falcao için hem kulübü Monaco'ya hem de oyuncunun kendisine değişik opsiyonlardan ulaşan teklif sundu. Şu anda ABD'de tatilde olan yıldız oyuncunun Monaco'ya gelerek teklifi konuşması ve karar vermesi bekleniyor. AS Gazetesi, Galatasaray'ın teklifini sayfalarına taşırken durumun ciddi ilerlediğini belirtti. Fransız L'Equipe Gazetesi de Galatasaray'ın Falcao için yaptığı teklifin Monaco'ya ulaştığını yazdı.

Galatasaray'ın yıldız oyuncuyu en azından 1 yıllığına kiralamak istediği belirtiliyor. Satın alma opsiyonlu bu teklife hem kulübün hem de Falcao'un sıcak baktığı belirtiliyor. 

GALATASARAY'IN TEKLİFİNE SICAK BAKIYOR

Bir dönem piyasa değeri 60 milyon Euro'ya kadar çıkan Falcao, kariyerinde yeni bir sayfa açmak istiyor. 30 yaşındaki Kolombiyalı forvetin kariyerinin son yıllarında çıkışa geçmek için teklife socak bakacağı belirtiliyor.

AVRUPA GOL KRALI

2018'e kadar sözleşmesinin sürmesine rağmen Monaco'nun, Falcao'yu yeni sezonda da kiralamaya sıcak baktığı belirtiliyor. Kolombiyalı oyuncu, Porto ve Atletico Madrid'de Avrupa Ligi gol kralı unvanını kazandı.

FALCAO’NUN KARİYERİ:

KULÜP MAÇ GOL

River Plate 93 36
Atletico Madrid 90 70
Porto 87 72
Manchester Unt. 29 4
Monaco 22 3
Chelsea 12 1

 

 

Kaynak: Fotospor

Etiket: Radamel Falcao, Galatasaray, MonacoHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor