22 Haziran 2018, Cuma


> Galatasaray > Galatasaray dünya yıldızları ile anlaştı ama...

Galatasaray dünya yıldızları ile anlaştı ama...

Galatasaray pek çok oyuncu ile anlaştı... Lucas Leiva, Wilfred Bony ve Lars Veldwijk; sarı-kırmızılı ekibin "gel imzayı at" demesini bekliyor!


24 Temmuz 2016 02:48

Galatasaray dünya yıldızları ile anlaştı ama...

Kulübün içinde bulunduğu mali durum öylesine BLars Başkan Dursun Özbek'i öylesine sıkıştırmış durumda ki, "gözünü bile karartamıyor". Bu sezon UEFA'ya esame listesi vermek zorunda olmadığı için bonservis bedeli ödeyerek futbolcu almayı kafasına koyan Özbek, anlaştığı isimlere verilecek olan bonservis bedelinin ilk taksidini bile ödeyemedi.

Bir süredir Mecidiyeköy'deki oteli çıplak haliyle 49 yıllığına kiralayarak hem maliyetinden kurtulup, hem de az da olsa gelir elde etmeye çalışan Özbek, beklediğini bulamadı.

Kendi cebinden verdiği paralar yetmediği için banka kapılarını aşındıran Özbek ayrıca kredi de istiyor. Fakat asıl şoku yaşayan Denizbank oldu. Şimdiye kadar Galatasaray'ın her kredi isteğine "tamam" diyen Denizbank bu kez "hayır" dedi.
Faktoring şirketleri ise Galatasaray'a kredi vermek için bankaların istediği yüzde 18'lik kredinin çok çok üzerinde yüzde 23 hatta yüzde 27 faiz istiyorlar. Kredibilitesi sıfır olan Galatasaray'ın şu şartlarda transfer yapması imkansız. Tek umut Riva.

Etiket: Galatasaray, Lucas Leiva, Wilfred Bony, Lars VeldwijkHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor