11 Aralık 2018, Salı


> Galatasaray > Galatasaray Divan Kurulu'nda 'genelev' krizi!

Galatasaray Divan Kurulu'nda 'genelev' krizi!

Galatasaray'ın bugün gerçekleşen Divan Kuruluna gazeteci Fatih Altaylı damgasını vurdu. Eski yönetici Altaylı'nın konuşmasındaki 'genelev' ifadesi tepkilere neden oldu


12 Ekim 2016 19:07

Galatasaray Divan Kurulu'nda 'genelev' krizi!

Galatasaray'ın Divan Kurulu toplantısında Fatih Altaylı, "Başkan'ın yaptığı proje son derece doğrudur. Bu proje ikiye ayrılırsa da doğru olmaz" ifadesini kullandı.

Altaylı'nın yıllık 5 milyon dolar gelir beklenen otel projesiyle ilgili olarak bazı ifadeleri salonda soğuk duş etkisi yarattı.

"OTEL Mİ GENELEV Mİ"

Skorer'in haberine göre Altaylı'nın, "Zamanlama açısından Türkiye'nin içinde bulunduğu durum iyi zaman değil ama para bize şimdi lazım. Otel ile ilgili Başkan ile görüştüm. Türkiye'deki turizm sorunu ortada iken otel yapmak mantıklı mı? Otel mi, genelev mi, iş merkezi mi hangisi doğru olur? Bunu iyi incelemek lazım. Başkan hiçkimse kiralamazsa oteli ben 5 milyon Euro ile kiralarım dedi. Artık başkanlar şahsi kefalet vermemeli. Buradan en fazla 3 milyon euro kira geliri olur. Geri kalanı başkan verecek herhalde" şeklinde konuştu.

Altaylı'ya bazı üyeler 'genelev' ifadesi yüzünden tepki gösterirken, "Galatasaray divan kurulunda konuşuyorsun. Dikkatli ol" şeklinde tepki gösterdiler

Etiket: galatasaray, divan kuruluHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor