25 Nisan 2018, Çarşamba


> Futbol > Galatasaray camiasından flaş hamle! İmza kampanyası başlatıldı

Galatasaray camiasından flaş hamle! İmza kampanyası başlatıldı

Arena’da Dursun Özbek’i kast ederek “Durmasın” pankartı açan taraftarlar, iç sahadaki son 3 maçta “Yönetim istifa” tezahüratı yaptı... Son divan toplantısında muhalifler, erken seçim çağrısında bulunurken, üyeler seçime gitmek için gerekli 1600 imzayı toplamak için kampanya başlattı.


15 Nisan 2016 11:51

Galatasaray camiasından flaş hamle! İmza kampanyası başlatıldı

Sarı-Kırmızılı camiada kazan kaynamaya devam ediyor... Sportif anlamda özellikle futbolda çok kötü bir sezon geçiren Galatasaray’da başkan Dursun Özbek ve yönetimine tepki yağıyor. Başta taraftarlar olmak üzere, üyeler de başarısızlığın faturasını futbolcular ve teknik adamlardan çok yönetime kesiyor.

PROTESTOLAR BAŞAKŞEHİR MAÇIYLA BİRLİKTE BAŞLADI

Yönetime en ağır eleştiriyi yapan kesim; taraftalar... Son 3 iç saha maçında başkan Dursun Özbek ve kurmaylarını istifaya davet eden Galatasaray, 2-0 geriye düşülen Başakşehir maçında beraberliğin yakalanmasına rağmen TT Arena’yı “Yönetim istifa” tezahüratlarıyla inletmişti.

Çaykur Rize ve Fenerbahçe karşılaşmalarında yine istifa sesleri yükselirken geçtiğimiz gün oynanan derbide Dursun Özbek kast edilerek Arena’nın Doğu Tribünü’ne “Durmasın” pankartı asılmıştı.

YASAMAN’DAN ÇAĞRI

G.Saray’ın geçtiğimiz gün yapılan divan kurulu toplantısında, muhalifler Dursun Özbek ve yönetimini seçime davet etmişti. Duygun Yarsuvat döneminde ikinci başkanlık yapan Hamdi Yasaman’ın mali kongrede de dile getirdiği ‘erken seçim’ çağrısını son divan toplantısında yinelediği öğrenildi. Camia içinden birçok deneyimli ismin de Özbek’e, seçime gidip yönetimini yenilemesi yönünde baskı yaptığı ifade edildi.

BAŞKAN ÖZBEK SEÇİMİ DÜŞÜNMÜYOR AMA...

Sarı-Kırmızılı kulüpte Dursun Özbek ve yönetimine karşı muhalefet günden güne ağırlık kazanırken, üyeler seçime gitmek için gerekli 1600 imzayı toplamak amacıyla sosyal medyada kampanya başlattı. Üyeler, sosyal medya aracılığıyla birbirleriyle iletişim kurarken, şimdilik seçim düşüncesi olmayan Dursun Özbek’in, yönetimini yenilemesi hakkında yapılan çağrılara sezon sonu yanıt verebileceği konuşuluyor.

Kaynak: Habertürk

Etiket: Dursun Özbek, GalatasarayHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor