10 Aralık 2018, Pazartesi


> Galatasaray > Galatasaray bu penaltıları gündeme getirecek

Galatasaray bu penaltıları gündeme getirecek

Galatasaray yönetimi, Kasımpaşa maçı sonrasında hakemler konusunda ses yükseltme kararı aldı.


20 Şubat 2018 00:19

Galatasaray bu penaltıları gündeme getirecek

Rakiplerinin aksine hakemler ve MHK hakkında Galatasaray’dan fazla sesi çıkmıyordu… ta ki Pazar akşam Halis Özkayha’nın verdiği kararların tartışmaya açılmasına kadar… sarı-kırmızılı yönetim bu sezon Fenerbahçe ve Beşiktaş 6 penaltı kazanırken kendilerinin ancak onların yarısı kadar penaltı (3) kazandığını gündeme getirme kararı aldı. Ayrıca Fenerbahçe (2) ve Beşiktaş (1) aleyhine verilen penaltıların toplamının kendi aleyhlerine verilen 5 penaltıdan daha az olmasına da dikkat çekilecek.

Kasımpaşa, Halis Özkahya ile kaybetmiyor

Bu arada Galatasaray, Halis Özkahya’nın deplasmanda yönettiği son 8 maçın 1’ini kazanabildi. Kasımpaşa ise Özkahya’nın yönettiği son 10 maçı da kaybetmedi. 7 galibiyet 3 beraberlik aldı.

Serdar Aziz: Ben sakatlandım! Hakem onlara penaltı verdi

Aleyhlerine verilen penaltı için Serdar Aziz, stadı sekerek terk ederken, ''penaltı pozisyonunda ben darbe alıp, sakatlandım. Hakem ne hikmetse onlara penaltı verdi. Gördünüz işte'' diye tepki gösterdi.

Abdürrahim Albayrak da, ''her gün haksız penaltı. Verilmeyen 100'lerce penaltımız var. Hep susuyoruz. Galatasaray'a yakışır hareket etmek istiyoruz. Ancak herkes bizi üzmeye başladı. Aslan bir kükrerse, nasıl kükreyeceğini herkesin bilmesini istiyorum. İnsanlar kükrüyor, bir şeyler değişiyor. İnsanlar ofsayttan goller atıyor. Biz böyle bir şeye tenezzül etmiyoruz. Biz kimsenin hakkını yemek istemiyoruz. Ancak her gün haksız penaltı. Telefonlarımız susmuyor. Camia ayağa kalktı'' ifadelerini kullandı.

Başkan Mustafa Cengiz ise maç sonrasında, ''Başkanım penaltı pozisyonu çok tartışılıyor. Birşey söylemek ister misiniz?'' sorusuna, ''selam söylerim'' cevabı vererek Galatasaray taraftarını şok etti.

Kaynak: Fotospor

Etiket: galatasaray, hakemHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor