22 Ocak 2019, Salı


> Fenerbahçe > Galatasaray - Fenerbahçe derbisi uçakta başladı

Galatasaray - Fenerbahçe derbisi uçakta başladı

Fenerbahçeli ve Galatasaraylı milli futbolcular İngiltere maçı dönüşünde kupa derbisi üzerinden birbirleriyle şakalaştı.


25 Mayıs 2016 01:27

Galatasaray - Fenerbahçe derbisi uçakta başladı

İngiltere mağlubiyeti dönüşü Fenerbahçe ve Galatasaraylı futbolcular İstanbul'a beraber döndü. Galatasaraylı ile Fenerbahçeliler yolculuk boyu adeta derbi "geyiği" yaptı. Kendisine çok güvenen Volkan Şen, Hakan Balta'ya sürekli olarak, "sen solda oynayacak mısın? İnşallah sen oynarsın" diye takıldı. Hakan ise Volkan'ı bir kaç kez "bak işine" diyerek susturmaya çalıştı. Sonunda patladı. "Sana adım attıran adam değildir" deyince bir kahkaha koptu.

Yasin ise Caner'e ciddi ciddi, "iyi ki oynamıyorsun" dedi. Caner ise Yasin'e kontra yaptı. "Seni de oynatmazlar herhalde" deyince ilk kahkaha Yasin'den geldi. Cevabı ise "sanırım" oldu.

Fenerbahçe ve Galatasaraylı oyuncuların kupa finali muhabbetine giren Oğuzhan Özyakup ise "ne şanslısınız bizimle oynamıyorsunuz" diye takıldı. Volkan Şen, Oğuzhan'a da "keşke oynasaydık. Siz futbolu unuttunuz, TV yıldızı oldunuz oğlum" kontrası yaptı.

''Seneye sayende çok gol atarım''

İngiltere dönüşü uçakta bir başka sohbet konusu ise transferdi. Mehmet Topal ile Selçuk İnan arasında ise transfer konuşmaları oldukça ilgi çekiciydi. Selçuk, Topal'a "ne oldu senin durum?" diye sordu. Topal ise "ben de bilmiyorum ki valla" cevabını verdi. Selçuk'un, "bizim başkan seni istiyormuş" sözlerine ise Topal'ın, "biliyorum" demekle yetindi.

Gökhan Gönül ise adeta Beşiktaşlıların ablukası altındaydı. Olcay Şahan klasik esprili kişiliği ile Gönül'e, "kaptanım" diye takıldı. Cenk Tosun ise, "abi bana bu maçta bir tane orta kesmedin, inşallah seneye sayende çok gol atarım" dedi. Oğuzhan ve İsmail de sürekli olarak Gönül'le kontak olmaları dikkatlerden kaçmadı.

Beşiktaşlıların imalı sözlerine Gökhan Gönül'ün hiç cevap vermemesi dikkatlerden kaçmadı.

Kaynak: Fotospor

Etiket: fenerbahçe, galatasarayHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın