27 Mayıs 2018, Pazar


> Spor Toto Süper Lig > "Futbolun Efsaneleri Genç Hükümlülerle Buluşuyor"

"Futbolun Efsaneleri Genç Hükümlülerle Buluşuyor"

Gençlik ve Spor Bakanlığının "Futbolun Efsaneleri Genç Hükümlülerle Buluşuyor" projesi kapsamında eski milli futbolcular,hükümlü ve tutuklu gençlerle buluşacak.


22 Eylül 2016 12:51

"Futbolun Efsaneleri Genç Hükümlülerle Buluşuyor"

Gençlik ve Spor Bakanlığının "Futbolun Efsaneleri Genç Hükümlülerle Buluşuyor" projesi kapsamında eski milli futbolcular, Balıkesir'in Bandırma ilçesinde hükümlü ve tutuklu gençlerle bir araya gelecek.

Proje çerçevesinde eski milli futbolcular Ali Gültiken, Tanju Çolak, Hasan Şaş, Rüştü Reçber ve Hami Mandıralı, bugün Bandırma Ceza ve İnfaz Kurumu'nda hükümlü ve tutuklularla söyleşide buluşacak.

Tutuklu ve hükümlü gençler, merak ettikleri soruları eski milli futbolculara yöneltecek. Söyleşinin ardından salon ya da halı sahada futbol maçı oynanacak.

Türkiye'deki çeşitli ceza ve infaz kurumlarındaki hükümlü ve tutuklu gençlerin, aktif futbol hayatına nokta koyan efsane futbolcularla beraber vakit geçirmeleri, gençlerin sosyalleşmesi ve rehabilite edilmesine katkı sağlanmasının amaçlandığı "Futbolun Efsaneleri Genç Hükümlülerle Buluşuyor" projesinin daha önceki 3 ayağının İzmir, İstanbul ve Rize'de gerçekleştirildiği belirtildi.Haber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor