Ziraat Türkiye Kupası Birinci Tur programı açıklandı

Ziraat Türkiye Kupası Birinci Eleme Turu karşılaşmalarının programı belirlendi. İlk karşılaşma, 28 Ağustos Çarşamba günü saat 14.00'te Yozgatspor 1959 ve 68 Aksaray Belediye Spor arasında oynanacak.

23 Ağustos 2019 18:02
Ziraat Türkiye Kupası Birinci Tur programı açıklandı

Kupada 28 ve 29 Ağustos 2019 tarihlerinde oynanacak müsabakaların programı şöyle:

28 AĞUSTOS ÇARŞAMBA

14.00 Yozgatspor 1959 - 68 Aksaray Belediye Spor

15.30 Malatya Yeşilyurt Belediyespor - 12 Bingöl Spor

15.30 1954 Kelkit Belediye Spor - Çarşambaspor

15.30 Ağrı 1970 Spor - Iğdıresspor

16.00 Kastamonu Özel İdare Köy Hizmetleri - Bartınspor

16.00 İçel İdmanyurdu Spor - Kepez Belediyespor

16.30 Maltepespor - Hendekspor

16.30 1877 Alemdağ Spor - Modafen

16.30 Belediye Derince Spor - Edirnespor

16.30 Somaspor - Akşehir Spor

29 AĞUSTOS PERŞEMBE

13.30 Muş Menderesspor - Bitlis Özgüzelderespor

15.30 Kars 36 Spor - Hoçvanspor

15.30 1074 Çankırıspor - Boyabat 1868 Spor

15.30 Görelespor - Merzifonspor

15.30 Yüksekova Belediyespor - Siirt İl Özel İdare Spor

15.30 Kilis Belediyespor - Dersimspor

15.30 Mardin Büyükşlehir Başak Spor - Kahta 02 Spor

16.00 Karaman Belediye Spor - Bucak Belediye Oğuzhan Spor

16.00 Çubukspor - Kırıkkale Büyük Anadolu Spor

16.30 Bursa YIldırım Spor - Bozüyük Vitraspor

16.30 Yalova Kadıköy - Bigaspor

16.30 TKİ Tavşanlı Linyitspor - Isparta 32 Spor

Kaynak: DHA

STSL   TFF 1.Lig  


Sıra Takım O G B M A Y AV P
1. Alanyaspor 4 4 0 0 11 4 +7 12
2. Çaykur Rizespor 4 2 2 0 4 2 +2 8
3. Fenerbahçe 4 2 1 1 9 5 +4 7
4. Yukatel Denizlispor 4 2 1 1 4 1 +3 7
5. Galatasaray 4 2 1 1 5 5 0 7
6. Gazişehir Gaziantep 4 2 1 1 8 9 -1 7
7. Btc Turk Yeni Malatyaspor 4 2 0 2 10 5 +5 6
8. Konyaspor 4 1 3 0 4 3 +1 6
9. Trabzonspor 4 1 3 0 6 5 +1 6
10. Demir Grup Sivasspor 4 1 2 1 6 4 +2 5
11. Antalyaspor 4 1 2 1 5 6 -1 5
12. MKE Ankaragücü 4 1 2 1 2 5 -3 5
13. Beşiktaş 4 1 1 2 6 7 -1 4
14. Medipol Başakşehir 4 1 1 2 4 7 -3 4
15. İstikbal M. Kayserispor 4 0 2 2 5 7 -2 2
16. Göztepe 4 0 2 2 0 4 -4 2
17. Gençlerbirliği 4 0 1 3 4 9 -5 1
18. Kasımpaşa 4 0 1 3 2 7 -5 1
Geçmiş haftaları görmek için tıklayın »

5 . Hafta

20 Eylül, Cuma

20:30 clear.gif Göztepe - Konyaspor


21 Eylül, Cumartesi

15:00 clear.gif Kasımpaşa - Antalyaspor

17:30 clear.gif Kayserispor - Yukatel Denizlispor

20:00 clear.gif Fenerbahçe - Ankaragücü


22 Eylül, Pazar

14:00 clear.gif Çaykur Rizespor – Gazişehir Gaziantep

16:30 clear.gif Gençlerbirliği - Alanyaspor

19:00 clear.gif Yeni Malatyaspor - Galatasaray

20:00 clear.gif Sivasspor - Trabzonspor


23 Eylül, Pazartesi

20:00 clear.gif Beşiktaş - Medipol Başakşehir


6 . Hafta

27 Eylül, Cuma

23:00 clear.gif Medipol Başakşehir - Çaykur Rizespor


28 Eylül, Cumartesi

15:00 clear.gif Yukatel Denizlispor - Kasımpaşa

17:30 clear.gif Alanyaspor - Sivasspor

20:00 clear.gif Galatasaray - Fenerbahçe


29 Eylül, Pazar

14:00 clear.gif Konyaspor - Kayserispor

16:30 clear.gif Antalyaspor - Yeni Malatyaspor

19:00 clear.gif Trabzonspor - Beşiktaş

20:00 clear.gif Ankaragücü - Gençlerbirliği


30 Eylül, Pazartesi

20:00 clear.gif Gazişehir Gaziantep - Göztepe


7 . Hafta

04 Ekim, Cuma

20:30 clear.gif Fenerbahçe - Antalyaspor

20:30 clear.gif Yeni Malatyaspor - Yukatel Denizlispor


05 Ekim, Cumartesi

15:00 clear.gif Kasımpaşa - Konyaspor

17:30 clear.gif Göztepe - Kayserispor

20:00 clear.gif Gençlerbirliği - Galatasaray


06 Ekim, Pazar

14:00 clear.gif Sivasspor - Ankaragücü

16:30 clear.gif Beşiktaş - Alanyaspor

19:00 clear.gif Gazişehir Gaziantep - Medipol Başakşehir

19:00 clear.gif Çaykur Rizespor - Trabzonspor


8 . Hafta

20 Ekim, Pazar

19:00 clear.gif Yukatel Denizlispor - Fenerbahçe

14:00 clear.gif Kayserispor - Kasımpaşa

16:30 clear.gif Alanyaspor - Çaykur Rizespor


18 Ekim, Cuma

20:30 clear.gif Galatasaray - Sivasspor


19 Ekim, Cumartesi

15:00 clear.gif Antalyaspor - Gençlerbirliği

17:30 clear.gif Trabzonspor - Gazişehir Gaziantep

17:30 clear.gif Medipol Başakşehir - Göztepe

20:00 clear.gif Ankaragücü - Beşiktaş


21 Ekim, Pazartesi

20:00 clear.gif Konyaspor - Yeni Malatyaspor


9 . Hafta

25 Ekim, Cuma

20:30 clear.gif Çaykur Rizespor - MKE Ankaragücü


26 Ekim, Cumartesi

15:00 clear.gif Demir Grup Sivasspor - Antalyaspor A.Ş

17:30 clear.gif Gazişehir Gaziantep Futbol Kulübü - Aytemiz Alanyaspor

20:00 clear.gif Fenerbahçe - Konyaspor


27 Ekim, Pazar

16:30 clear.gif Gençlerbirliği - Yukatel Denizlispor

16:30 clear.gif Göztepe A.Ş - Kasımpaşa A.Ş


10 . Hafta

01 Kasım, Cuma

20:30 clear.gif Galatasaray A.Ş - Çaykur Rizespor


02 Kasım, Cumartesi

15:00 clear.gif Konyaspor - Gençlerbirliği

17:30 clear.gif Aytemiz Alanyaspor - Medipol Başakşehir FC

17:30 clear.gif Trabzonspor A.Ş - Göztepe A.Ş

20:00 clear.gif Antalyaspor A.Ş - Beşiktaş A.Ş



Geçmiş haftaları görmek için tıklayın »