18 Haziran 2018, Pazartesi


> Galatasaray > Formaya 800 bin Euro'luk akıl almaz öneri

Formaya 800 bin Euro'luk akıl almaz öneri

Geçen sezon forma sponsorluğu için daire karşılığı Dumankaya ile anlaşan Galatasaray, bu anlaşmayı bozunca elindeki dairelerden de oldu.


25 Temmuz 2016 01:35

Formaya 800 bin Euro'luk akıl almaz öneri

Dumankaya ile anlaşmanın devam ettiği süreçte kulübe verilen dairelerin hiçbirisi satılamamıştı. Aynı daireler anlaşma bozulunca da eski sahibine geçti. Galatasaray bu sezonda da tam bir sponsor krizi yaşıyor. Şimdiye kadar kapısına gidilen hiçbir firma Galatasaray'a sponsor olmadı.

Geçen sezon Avrupa maçlarına sponsor olan THY de, bu sezon Galatasaray, Avrupa'da olmadığı için anlaşma önermedi. Forma reklamı için geçen sezon 3.5 milyon euro'ya razı olan Galatasaray'a bu sezon gelen en yüksek teklifin ise 800 bin euro ile Çinli bir firmadan olduğu bildirildi.

YENİ SEZON FORMALARI SPONSORU BEKLİYOR

Galatasaray yönetimi yeni forma sponsorunu bulamadan yeni sezon formalarının tanınıtımını yapmak istemiyor. Şimdiye kadar formalar için sadece Çin'den bir firmadan 800 bin euro'luk teklif alan Galatasaray bu öneriyi reddederken, şu an için 2 milyon euro'luk bir teklife bile evet demeye hazır. Yurt içinden birkaç firma ile görüşmeler devam ederken, ligin başlamasına bir aydan az bir süre kala yeni sezon formalarının satışa çıkmaması ise Galatasaray'ı bir gelir kapısından daha etmiş durumda.

Kaynak: Fotospor

Etiket: GalatasarayHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor