27 Nisan 2018, Cuma


> Galatasaray > Florya'nın yeni patronu Yılmaz Vural hayranı!

Florya'nın yeni patronu Yılmaz Vural hayranı!

Galatasaray'da Florya'nın yeni patronu Levent Nazifoğlu'nun geçmiş dönemde yaptığı Yılmaz Vural açıklaması dikkat çekti.


23 Mayıs 2016 08:12

Florya'nın yeni patronu Yılmaz Vural hayranı!

Galatasaray'ın 1987-88 sezonu kadrosunda kaleci olarak yer alan efsane yöneticilerden Ergun Gürsoy'un yeğeni Levent Nazifoğlu, Florya'nın yeni patronu oldu. Bir dönem Bulgar Ligi takımlarından Lokomotiv Plovdiv'i almaya çalışan Nazifoğlu, Duygun Yarsuvat'ın karşısına başkan adayı olarak çıkan Alp Yalman'ın listesinde de yer alıyordu. Nazifoğlu'nun o dönemde yaptığı bir açıklamada, "ben şahsi olarak Cesare Prandelli'nin yerine Yılmaz Vural'ı düşünüyordum" sözleri akıllara geldi. Şu anda acilen teknik direktör arayan ve yabancı teknik direktörlerin özellikle rakamsal sıkıntılar çıkarması yüzünden Nazifoğlu'nun Vural'ı Başkan Dursun Özbek'e önerebileceği gündeme geldi.

Lucescu ile görüşme Cuma günü

Öte yandan Galatasaray'ın Fenerbahçe ile oynayacağı Türkiye Kupası finalini izledikten sonra İstanbul'a dönecek olan Mircea Lucescu'nun Cuma günü İstanbul'da Dusun Özbek'le başbaşa bir görüşme yapacağı bildirildi. Bu görüşmeye Razvan Lucescu'nun da katılacağı iddiası gündeme geldi. Rumen teknik adamın Özbek'le Point Hotel'de görüşeceği hatta Cuma günü için bu hotelde Lucescu adına iki rezervazsyonun bile olduğu bildirildi.

Kaynak: Fotospor

Etiket: levent nazifoğlu, galatasaray, yılmaz vuralHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor