23 Ocak 2019, Çarşamba


> Beşiktaş > Flamengo, Babel'e Beşiktaş'tan aldığını önerdi

Flamengo, Babel'e Beşiktaş'tan aldığını önerdi

Beşiktaş'ta sözleşmesi sezon sonunda sona erecek olan Ryan Babel'in menajeri siyah beyazlı kulübe rest çekti.


16 Ekim 2018 00:01

Flamengo, Babel'e Beşiktaş'tan aldığını önerdi

Ryan Babel’in sözleşmesinin yenilenmesi konusunda henüz netleşmiş bir görüşme yok… görüşmeler sadece ''neler yapılabilir?'' üzerinden yürütülüyor.

Hollandalı oyuncunun menajeri Willi Haatrecht’in Rio’ya gittiği iddiaları ise Flamengo iddiasını artırdı. Sezon başında da Babel’i isteyen Flamengo’nun, Babel’e Beşiktaş’ın ödediği 2.1 milyon Euro’yu ödemeyi kabul ettiği ve 2 yıllık sözleşme teklif ettiği iddia edildi. Beşiktaş’ın henüz rakam belirlemediği ortamda Haatrecht’in Flamengo’nun teklifini siyah-beyazlı yöneticilerle paylaştığı ve çok daha çekici bir teklif olmaması durumunda oyuncusunun futbol hayatına Brezilya’da devam edeceği restini çekti.

Babel en fazla top kaptıran oyuncu oldu

İlk 8 haftada Ryan Babel attığı gollerle öne çıktı... fakat Hollandalı oyuncunun bir eksikliği dikkat çekti. Yaptığı top kayıpları. Babel geride kalan 8 haftada maç başına 5.4 kötü kontrol yaparak bu listede ilk sırada. Ayrıca 3.1 top kaptırmayla da 3’üncü sırada. Hollandalı oyuncu toplama bakıldığında 8.5 gibi  çok yüksek bir hata yüzdesiyle oynuyor.

Kaynak: Fotospor

Etiket: ryan babel, beşiktaşHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın