22 Haziran 2018, Cuma


> Trabzonspor > Finansbank'ı aldılar sıra Trabzonspor'da!

Finansbank'ı aldılar sıra Trabzonspor'da!

Ekonomik anlamda sıkıntı çeken ve yeni sponsorluk anlaşmalarına acil ihtiyaç duyan Trabzonspor, Katarlı işadamlarıyla sıkı bir pazarlık içerisinde.


16 Haziran 2016 20:00

Finansbank'ı aldılar sıra Trabzonspor'da!

Bordo Mavililer'in bir süredir gündeminde olduğu bildirilen Katarlı sponsor adayı firmanın, bugün (perşembe) itibariyle Finansbank'ın kalan yüzde 99.81 hissesini satın alan QNB Grup (Qatar National Bank) olduğu ortaya çıktı.

Yönetimin forma reklamı için görüşmelerini sürdürdüğü firmayla 3 yıllığına 10 milyon dolar seviyesinde bir anlaşma yapmayı planladığı ve görüşmelerin son aşamaya geldiği vurgulandı.

Buna göre anlaşma kesinleştiği taktirde QNB Trabzonspor'un yeni forma sponsoru olacak ve Bordo Mavili takım bu firmanın reklamını taşıyacak. Firma, kulübün diğer reklam olanaklarından da faydalandırılacak ve Trabzonspor başka herhangi bir banka, factoring ve leasing şirketinin reklamlarına yer veremeyecek.

Ayrıca sponsorluk anlaşmasının yürürlüğe girmesiyle yıllardır Denizbank ile çalışan Trabzonspor Kulübü; bağlı şirketler, personel ve oyuncu ödemeleri gibi diğer bankacılık hizmetlerinde de QNB bünyesine dahil olan Finansbank'a geçecek.

Anlaşma netlik kazandığı anda KAP'a bildirilerek resmiyet kazanacak.

Kaynak: Trabzonajans

Etiket: TrabzonsporHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor