23 Haziran 2018, Cumartesi


> Beşiktaş > Fikret Orman'ın görüştüğü 4 futbolcuyu Daily Star yazdı

Fikret Orman'ın görüştüğü 4 futbolcuyu Daily Star yazdı

İngiliz Daily Star gazetesi, Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'ın yaptığı İngiltere çıkarmasının detaylarını okurlarına duyurdu.


24 Temmuz 2016 16:30

Fikret Orman'ın görüştüğü 4 futbolcuyu Daily Star yazdı

Orman'ın Londra'ya iner inmez hemen Chelsea'li yöneticilerle Loic Remy için akşam yemeğinde buluştuğunu yazdı. Ardından Türk ekibinin başkanının Manchester'a geçtiği burada City'li yöneticilerden Wilfref Bony ile Vincent Kompany'yi istediğini son olarak da United'la yöneticilerle bir araya gelerek de Bastiano Schweinsteiger konusunda anlaşma yolu aradığından bahsetti.

Beşiktaş'ın Bony'nin City'den aldığı rakamı garanti ettiğini iddia eden gazete, Kompany konusunda City'nin isteksiz olduğunu ama geçen sezon 5 kez sakatlık geçiren ve sezonu neredeyse maç oynamadan geçiren Belçikalı oyuncunun satışının avantaj olarak görüldüğü belirtildi. Aynen Kompany gibi dizinden Ocak ayında operasyon geçiren ve 13 maç kaçıran Schweinsteiger'in de United tarafından istenmediği belirtildi. Batshuayi'nin de gelmesiyle City'de forma şansı kalmayan Bony için de Beşiktaş'ın ideal seçenek olduğu iddia edildi.

Kaynak: Fotospor - Daily Star

Etiket: Beşiktaş, Fikret OrmanHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor