19 Haziran 2018, Salı


> Beşiktaş > Fikret Orman'ın Beşiktaş Üniversitesi hayali

Fikret Orman'ın Beşiktaş Üniversitesi hayali

Beşiktaş'a Başkan olduğu günden bu yana bir çok hedefler koyan başkan Fikret Orman, en büyük hedefi olan Vodafone Arena Stadı'nı açtıktan sonra diğer büyük hedefleri için çalışıyor.


10 Mayıs 2016 16:02

Fikret Orman'ın Beşiktaş Üniversitesi hayali

Bu hafta sonu şampiyonluğunu ilan etmesine ramak kalan Siyah-Beyazlılarda stat ve şampiyonluk hayallerini gerçekleştirmiş olacak olan Fikret Orman, başkanlığı süresince önem verdiği işlerde 3'üncü sırada bulunan Beşiktaş Üniversitesi için de çalışmalarını sürdürüyor.

Başkan Orman, Kabataş Erkek Lisesiler Derneği ile ortak yürütülen ve adı Beşiktaş Kabataş Üniversitesi olacak olan proje için Ankara'da Cumhurbaşkanlığı Genel Sekreteri Fahri Kasırga'yı ziyaret etti.

Aynı zamanda Kabataş Erkek Liseliler Derneği Mütevelli Heyeti Üyesi de olan Fahri Kasırga ile Beşiktaş Kabataş Üniversitesi hakkında fikir alışverişinde bulunan Başkan Orman'ın, görüşmeden oldukça memnun ayrıldığı bildirildi.

Fikret Orman'a bu ziyaretinde Kabataş Erkek Lisesiler Derneği başkanı ve Üniversitenin kurucu heyetinde yer alan Anıl Cansızoğlu, Şile Belediye Başkanı Can Tabakoğlu, Basın sözcüsü Metin Albayrak ve Genel Sekreter Ahmet Ürkmezgil'de yer aldı.

Üniversite için yapılan görüşmede karşılıklı fikir alışverişinde bulunulduğu ve üniversite çalışmaları konusunda Cumhurbaşkanlığı'nın bilgilendirildiği öğrenildi.

Kaynak: DHA

Etiket: Fikret Orman BeşiktaşHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor