23 Haziran 2018, Cumartesi


> Beşiktaş > Fikret Orman'dan Gökhan Gönül, Töre ve Gomez açıklaması

Fikret Orman'dan Gökhan Gönül, Töre ve Gomez açıklaması

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, takımdaki futbolcular ve transferi konuşulan Gökhan Gönül hakkında açıklamalar yaptı.


02 Haziran 2016 12:55

Fikret Orman'dan Gökhan Gönül, Töre ve Gomez açıklaması

7 yıl aradan sonra şampiyon olarak hasreti dindiren Beşiktaş'ta başkan Fikret Orman, transferlerle ilgili taraftara mesaj verdi. İşte Fikret Orman'ın Vatan Gazetesi'ne verdiği röprtajdan transferlerle ilgili olan kesit;

Mario Gomez’in “Şampiyonlar Ligi için kadroya yatırım yapılırsa Beşiktaş’ta kalırım” şeklinde bir demeci oldu? Bu konuda sizin görüşünüz nedir?

“Ben oyuncuma kamuoyu üzerinden bir mesaj vermeyi doğru bulmam. Beşiktaş’ın bir kadro yapılanması vardır. Beşiktaş, Gomez kalsın diye transfer yapmaz, biz başarılı olmak için transfer yaparız. Bizde oyuncularımız futbol takımını yönetmezler, yönetemezler.”

Fenerbahçe ile sözleşmesi biten Gökhan Gönül’ün önümüzdeki sezon Beşiktaş formasını giyeceği herkes tarafından konuşuluyor, bu doğru mu?

“Gökhan Gönül, A Milli Takım oyuncusu. İyi de bir futbolcu. Biz anlaşmış olsak zaten açıklardık. Gökhan kadromuzda görmek isteyeceğimiz bir oyuncu. Ancak Fenerbahçe’den geldiği için değil, iyi bir oyuncu olduğu için isteriz.”

'Töre'nin 3 sene daha kontratı var'

Gökhan Töre’nin West Ham’a gittiği iddiası hakkında ne söylersiniz?

“Gökhan Töre, Beşiktaş’ın kontratlı oyuncusu. Çok kıymetli bir futbolcu. Biz de bu yüzden almıştık. Bonuslarla 5.5 milyon Euro’ya gelmişti. 3 yıl daha sözleşmesi var. Bizim olurumuz, bilgimiz olmadan hiçbir takıma imza atması mümkün değil.”

Etiket: Fikret Orman, Beşiktaş, Gökhan Gönül, Mario Gomez, Fenerbahçe, Gökhan TöreHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor